Шановні клієнти, звертаємо вашу увагу, що ми працюємо у віддаленому режимі.
Шановні клієнти! Ви можете замовляти вже оплачені ліцензії M.E.Doc, а також автоматичне продовження КЕП.
Шановні клієнти, зараз у нас два робочі номери: +38 (094) 777-01-67 (Інтертелеком) для дзвінків із мобільних телефонів та +38 (048) 777-01-67 для дзвінків із міських телефонів.
18.11 Ми працюємо у віддаленому режимі, стежте за новинами.
Новини Чи виплачувати при звільненні компенсацію за додаткову відпустку на дітей, якщо документів немає, але в картці П-2 є запис про дітей?

Чи виплачувати при звільненні компенсацію за додаткову відпустку на дітей, якщо документів немає, але в картці П-2 є запис про дітей?

08.07.2021

Щоб скористатися соціальною відпусткою на дітей, працівник (працівниця) – один з батьків, що має двійко дітей віком до 15 років надає роботодавцеві свідоцтва про народження дітей. Без підтвердних документів роботодавець не може надати таку відпустку на дітей, або при звільненні виплачувати за неї компенсацію. Тобто інформація у картці П-2 без надання підтвердних документів не є підставою для надання «дитячої» відпустки. А тому, маючи інформацію про дітей відповідного віку із картки П-2 доцільно запропонувати працівникові надати свідоцтва про народження дітей, щоб зняти з них копії та завірити їх копії у відповідному порядку.

Як це зробити? Доцільно запропонувати письмово працівнику (працівниці) надати відповідні документи. У разі відмови – складіть акт. Це убезпечить надалі, якщо особа захоче через суд стягнути з колишнього роботодавця компенсацію за невикористану відпустку і, можливо, середній заробіток за затримку розрахунку при звільненні (ч. 1 ст. 117 КЗпП).

Останні новини

Зникла електроенергія і разом з нею інтернет. Як працювати бізнесу в таких форс-мажорних обставинах без...
01.12.2022
За мирного часу на період відсутності зв’язку між програмним РРО та фіскальним сервером контролюючого...
01.12.2022
Час від часу податківці акцентують увагу на необхідності застосування РРО/ПРРО у разі інтернет –...
30.11.2022
З 1 січня 2023 р. запрацює Закон України від 03.11.2022 р. №2710-IX  «Про Державний бюджет України на 2023 рік». Саме п. 3...
30.11.2022
Дізнавайтеся про акції та знижки першими!
Не пропустіть вигідні акції та спеціальні пропозиції, підпишіться на нашу розсилку.