Семінари

Семінари

Центр навчання для бізнесу
Чому варто навчатися в нас?
  • Ми вибираємо тільки найбільш цікаві та актуальні теми. Наші лектори – це сертифіковані аудитори, консультанти та бухгалтери з багаторічною практикою, багато з яких працюють із нами на постійній основі.
  • Ми організуємо найкомфортніші комфортні семінари, тренінги, майстер-класи в Одесі (затишні просторі зали, зручний час, роздатковий матеріал, кофе-брейк або обід у перервах).
  • Для найбільш зайнятих бухгалтерів ми пропонуємо зручний сучасний формат вебінарів.
Кому буде корисно:
Головним бухгалтерам
Бухгалтерам
Фінансовим директорам
Економістам
Аудиторам
Фінансистам
Фінансовим аналітикам
Фінансовим директорам
Аккаунт-менеджерам
Керівникам і фахівцям фінансових підрозділів
Цього місяця заходів ще немає
Цього місяця заходів ще немає

Що обов’язково зробити роботодавцю (підприємству та ФОП) в умовах карантину. Особливості призупинення на тимчасове проведення перевірок та нарахуваня штрафів. Оптимізація роботи працівників на час карантину – який варіант роботи працівників обрати? Рахуємо фінансовий бюджет; оцінюємо ризики. Без помилок: відпустки, дистанційна робота, неповний режим робочого часу, гнучкий режим роботи, простій. Звільнення працівників поспіхом – оцінюємо ризики для роботодавця!

Антра Сервис лектор
Лектор
Габрук Олена Геннадіївна
26.03.2020
14.00-16.00
Участь і запис - 560 грн.
Тільки запис - 530 грн
Дивитися програму

Терміни та порядок прийняття рішення про виплату дивідендів. Чи можна не виплачувати дивіденди? Обмеження на виплату дивідендів за Законом про господарські товариства, «бухгалтерські» ризики. Облік та оподаткування дивідендів на користь юридичних і фізичних осіб. Застосування міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування. Нюанси отримання дивідендів від нерезидентів. Підводне каміння розділу ІХ ПКУ.

Антра Сервис лектор
Лектор
Габрук Олена Геннадіївна
10.03.2020
11.00-13.00
Участь і запис - 580 грн.
Тільки запис - 540 грн
Дивитися програму

Любі жінки, на честь овіяного квітами та теплими словами свята, команда ГК “АНТРА” підготувала для вас особливий подарунок.

Ми знаємо усю специфіку вашої роботи: як ви хвилюєтесь та нервуєте, особливо у звітні періоди, як непросто вам дається спокій, та як такий ритм життя рік за роком негативно впливає на фігуру і на стан організму у цілому.

Піклуючись про ваше здоров’я, ми запросили відомого українського лікаря-дієтолога вищої категорії Світлану Фус (дієтолог проектів телеканалу СТБ: «Зважені та щасливі», «Все буде добре», «За живе») провести для вас ексклюзивний вебінар.

Ви отримаєте цінні знання про правильне харчування, дізнаєтеся всі секрети схуднення від знаного дієтолога, розвієте міфи про дієти і дізнаєтеся, як позбутися від порушень в харчуванні, стати здоровішими і ще прекраснішими!

Антра Сервис лектор
Лектор
Світлана Фус
11.03.2020
16.00-18.00
Участь безкоштовне
Дивитися програму

Оновлений Закон про РРО: які норми запрацюють з 19.04.2020р? Апаратний та програмний РРО – чому віддати перевагу. Хто з ФОП – «єдинників» зобов’язаний застосовувати РРО? Електронний фіскальний чек: важливе для продавця і покупця. Відсутність інтернету – режим роботи офлайн, дії продавця. Поламка програмного РРО – що робити? Штрафні санкції зростають: які штрафи будуть діяти.

Антра Сервис лектор
Лектор
Габрук Олена Геннадіївна
12.03.2020
10.00-12.00
Участь і запис - 560 грн.
Тільки запис - 530 грн
Дивитися програму

Організація службових відряджень на підприємстві та у ФОП. Документальне оформлення відрядження. Витрати на відрядження з податками та без. Відрядження за кордон – особливості організації, оплати, звітності. Оплата за час відрядження, гарантії і компенсації. Використання платіжних карток у відрядженні – є ризики? Авансовий звіт: терміни подачі, що підтверджують документи, документи по використанню КПК.

Антра Сервис лектор
Лектор
Габрук Олена Геннадіївна
26.03.2020
10.00-12.00
Участь і запис - 550 грн.
Тільки запис - 520 грн
Дивитися програму

Визначення «пального», встановлене ПКУ, новий статус. Хто буде платником без попередньої реєстрації. Обережно! Податкова накладна: як ДПС «вираховує» потенційних платників акцизного податку. «Реалізація пального» в ПКУ для цілей акцизного податку.
Чому важливо проаналізувати свої господарські операції. Акцизні склади: стаціонарні, пересувні … Як не заплутатися при виписуванні «акцизних» документів і як правильно будувати логістику руху пального в документах на придбання/продаж. Новини ліцензування: як бути? Акциз для «користувачів» – тих, хто купує ПММ для власних потреб.

Антра Сервис лектор
Лектор
Губіна Ірина Анатоліївна
24.04.2020
10.00-13.00
Участь і запис 670 грн.
Тільки запис 640 грн
Дивитися програму

На сьогодні практично не має жодного суб’єкта господарювання чи фізичної особи, яка б не мала платіжної картки. Які ПК використовує ваш бізнес? Які обмеження на використання різних ПК діють в 2020 році? Які операції з ПК є «токсичними» для ФОП? Використання ФОП підприємницьких коштів на власні потреби – обмежень НБУ немає, податкова не проти. А чи існують реальні податкові ризики користування власними коштами з підприємницьких рахунків?

ПК у відрядженні та у підзвіті – всі нюанси видачі, розрахунків із суб’єктами господарювання, використання знятої з ПК готівки, документального оформлення операцій, складання та подачі авансового звіту ми відпрацюємо під час вебінару за наведеною програмою.

Антра Сервис лектор
Лектор
Габрук Олена Геннадіївна
13.05.2020
10.00-12.00
Участь і запис - 590 грн.
Тільки запис - 560 грн
Дивитися програму

Карантинні нюанси! Самоізоляція працівника – що з лікарняним? Дитячі лікарняні. Електронний реєстр лікарняних. – як працювати з ним? Е-лікарняний. Головні правила розрахунку лікарняних, «карантинні» нюанси. Відпустки – 2020. Карантин – не привід «ломати» графік відпусток! Саме час «розтрусити» накопичені невідгуляні та поточні відпустки. У відпустку без відпускних – коли можливо без штрафів? Нарахування відпускних. Особливості врахування окремих виплат при обчисленні середньої зарплати для відпусток. Обчислення відпускного стажу. Розрахунок до виплати.

Коефіцієнт коригування при розрахунку відпускних. Терміни виплати відпускних – на контролі Держпраці! Як убезпечити себе роботодавцю при несвоєчасній виплаті відпускних.

Компенсація за невикористану відпустку – коли і які відпустки компенсуємо?
Нюанси відображення всіх відпусток у звіті по ЄСВ; нюанси донарахування до мінбази.

Антра Сервис лектор
Лектор
Габрук Олена Геннадіївна
13.05.2020
14.00-16.00
Участь і запис - 550 грн.
Тільки запис - 520 грн
Дивитися програму

Загальні аспекти та обмеження електронної комерції. Дропшиппінг-постачальники для інтернет-торгівлі. Інтернет-торгівля товарами і послугами: спільне та відмінне. Вибір організаційної форми Інтернет-магазину: ФОП або юридична особа? Ризик і наслідки Інтернет-торгівлі без оформлення підприємницької діяльності! Вибір системи оподаткування для Інтернет-магазину. Облік сайту. Витрати на обслуговування сайту. Облік товарних запасів. Розрахунки в інтернет-торгівлі: класичні безготівкові і готівкові розрахунки; розрахунки платіжними картами, онлайн – платежі; розрахунки через служби доставки. РРО – нюанси при інтернет-торгівлі. Новий фінансовий моніторинг. Ризикові контрагенти і операції. Документальне оформлення продажу товарів інтернет торгівлі з урахуванням законодавства про захист прав споживачів. Договірні відносини з резидентами і нерезидентами України – ризикованість операцій

Антра Сервис лектор
Лектор
Габрук Олена Геннадіївна
22.05.2020
10.00-13.00
Участь і запис - 620 грн.
Тільки запис - 590 грн
Дивитися програму

Звірка даних щоденних / місячних залишків пального та дані системи СЕА: вже з 1 липня 2020 року! Особливості роботи звірок в системі.

«Карантинні» послаблення в термінах реєстрації АН – як «відгукнеться» на рух пального в процесі звірок. Аналіз інших «карантинних» новацій і їх наслідки.

Акцизні склади: стаціонарні, пересувні … Як не заплутатися в виписці «акцизних» документів і як правильно будувати логістику руху пального в документах на придбання / продаж.

Технічне оснащення акцизних складів і звіти по пальному – з квітня 2020 для всіх платників. Звітність по акцизним складам. Відповідальність, що стосується обладнання та звітності щодо акцизних складів.

Акцизні накладні: оновлення порядку виписки та реєстрації. Штрафи за несвоєчасну реєстрацію акцизних накладних.

Спрощена процедура отримання ліцензії на зберігання та відповідальність за порушення процедури. Штрафи за відсутність ліцензій знову відсунуті, кому пощастило? Хто може працювати без ліцензії

Антра Сервис лектор
Лектор
Губіна Ірина Анатоліївна
12.06.2020
10.00-13.00
Участь і запис 670 грн.
Тільки запис 640 грн
Дивитися програму

Заробітна плата в натуральній формі, пільги, послуги, допомога в натуральній і грошовій формах.

Оплата за невідпрацьований час (відпустки). Премії, регулярні і нерегулярні виплати. Витрати на оплату житла, транспортування, харчування працівників. Витрати на професійне навчання.

Скорочення витрат на оплату праці без скорочення персоналу. Економія на додаткових виплатах (соцпакет). Зміна структури виплат з метою оптимізації ЄСВ.

Зменшення часу роботи співробітників (введення режиму неповного робочого часу, простої). Переведення на дистанційну (надомну) роботу.

Скорочення витрат на оплату праці шляхом скорочення штату. Виплати при звільненні та після – вартість помилки для роботодавця!

Утримання із заробітної плати при звільненні, податкові наслідки прощення поворотної фінансової допомоги. Переведення трудових відносин в площину цивільно-правових.

Антра Сервис лектор
Лектор
Габрук Олена Геннадіївна
25.06.2020
10.00-13.00
Участь і запис - 600 грн.
Тільки запис - 570 грн
Дивитися програму

Масштабні зміни в податковому законодавстві: які новації передбачає Закон № 466. Проміжна фінансова звітність за періоди 2020 року. Оприлюднення фінансової звітності за 2019 рік. Складання та подання декларації з податку на прибуток за 1 півріччя 2020. Практичні питання оподаткування ПДВ. Спрощена система оподаткування в режимі постійної зміни. Податок на землю і податок на нерухоме майно – що нового? Звернення готівки і банківські операції. Будівництво та реконструкція ЗЕД законодавство.

Антра Сервис лектор
Лектор
Волянюк Інна Анатоліївна
08.07.2020
10.00-13.00
Участь і запис - 620 грн.
Тільки запис - 590 грн
Дивитися програму

Новації ПКУ за Законом № 466 – вже з 23.05.2020! Кого торкнеться зміна, чи потрібно вносити зміни в облікову політику, як перейти на новий обліковий формат. Облікові нюанси формування первісної вартості об’єктів основних засобів. Відмінності і особливості МСФЗ-підходу до обліку основних засобів.

Вибір амортизаційної політики: термін експлуатації, метод амортизації і ліквідаційна вартість – як не помилитися з вибором. Експлуатаційні та супутні витрати, ремонти та переобладнання, модернізації: що нового? Операційна і фінансова оренда – основні акценти документального оформлення і обліку. Продаж і ліквідація: згадуємо основні правила!

Антра Сервис лектор
Лектор
Губіна Ірина Анатоліївна
16.07.2020
10.00-13.00
Участь і запис 650 грн.
Тільки запис 620 грн
Дивитися програму

Ми дуже полюбляємо святкувати з вами профільні свята: застілля, шоу, танці, веселощі, та дуже хочемо вас усіх побачити, обійняти та підтримати. Але в силу обставин, що склалися, ми не можемо піддавати вас ризику і збиратися великою компанією.
Тому ми підготували для вас незвичний майстер-клас до Дня Бухгалтера!

У 2020 році релаксуємо вдома, відключаємось від зовнішнього світу та поринаємо у свій глибокий внутрішній світ за келихом авторського вина у компанії майстрині, що навчить малювати та пізнавати себе по-новому!

У вартість входить:

  • участь в 1 вебінарі на ваш вибір
  • набір з вином, закусками і матеріалами для майстер-класу
  • 17 липня участь в онлайн майстер-класі з малювання вином
Антра Сервис лектор
Лектор
Анастасія Бас
17.07.2020
17.00-18.00
1400 грн
Дивитися програму

1. Які види підакцизних товарів можна виміряти спеціальним обладнанням і ПЗ.

2. Схема збору інформації для звіту і для контролю руху підакцизних товарів.

3. Що потрібно, щоб зібрати коректну інформацію?

  • Програмне забезпечення
  • Устаткування
  • Монтаж
Антра Сервис лектор
Лектор
Сергій Анатолійович Івченко
22.07.2020
10:30-11:30
Безкоштовна участь
Дивитися програму

Фіндопомога у суб’єктів господарювання: нюанси поворотності та безповоротності, податкові наслідки та ризики. Як новації Закону № 466 торкнулись питань надання та отримання фіндопомог. Фіндопомога та нові правила фінмоніторінгу: на що варто звернути увагу. Поворотна фіндопомога у взаєминах із фізособами. Списання безнадійної заборгованості за фіндопомогою та прощення боргу. Обережно дисконтування! Коли і як починаємо представляти поворотну фіндопомогу за теперішньою вартістю, що робити зі «старими» сумами допомоги. Матеріальна допомога для фізосіб: хитрощі та правила оподаткування.

Антра Сервис лектор
Лектор
Губіна Ірина Анатоліївна
22.07.2020
14.00-17.00
Участь і запис 660 грн.
Тільки запис 630 грн
Дивитися програму

Аналіз змін, які набули силу з 1 серпня 2020 року, що внесені до Закону про РРО. РРО для платників єдиного податку: до і після 2020 року. В яких сферах господарської діяльності «світить» РРО. Розрахункова операція для РРО – парадокси законодавчих визначень. Які операції підпадають під розрахункові з метою застосування РРО. Програмні РРО – застосовувати чи ні? Електронізація документообігу, нові обов’язкові реквізити.

РРО та платежі через Інтернет – чи є наслідки у законодавчих нововведень? Чи потрібен РРО для розрахунків через Приват24, Liqpay і інші платіжні системи? Робота через служби доставки: де і на якому етапі виникає РРО?

Оновлена РРО-відповідальність в дії: штрафи стали більше і не тільки …

Антра Сервис лектор
Лектор
Губіна Ірина Анатоліївна
07.08.2020
10.00-13.00
Участь і запис 690 грн.
Тільки запис 660 грн
Дивитися програму

Від подорожніх листів до Положення про автотранспорт: головні автодокументи підприємства. Як розділити «господарське» і «приватне» використання автотранспорту підприємства і чому важливо це робити. Акцизні тонкощі придбання бензину, новації 2020 року. Відповідальність за порушення нових законодавчих вимог. ПММ: облік змінюється, а проблеми нормування залишаються? Ремонт, технічне обслуговування для всіх видів автотранспорту. «Шинно-акумуляторний» облік.

Антра Сервис лектор
Лектор
Губіна Ірина Анатоліївна
13.08.2020
10.00-13.00
Участь і запис 680 грн.
Тільки запис 650 грн
Дивитися програму

Операції з валютою, курсові різниці, заборгованості – основні правила підрахунку. Що можна встановити облікової політики, а що буде прямим порушенням норм ПБО з податковими наслідками. Курсові різниці у платників єдиного податку.

Імпортні операції з придбання товарів (ТМЦ). Приклади формування первісної вартості товарів при «чергуються» поставках. Митна, контрактна і первісна вартість товарів: як використовуємо. Різні практичні особливості закриття розрахунків з нерезидентом при наданні кредит-ноти, браковані товари, безоплатно надані зразки, в т.ч. з рекламними цілями.

Експортні операції з поставки товарів (ТМЦ): дата нарахування податкових зобов’язань, порядок підтвердження нульової ставки ПДВ – Закон № 466 та рішення давнього спору (про дату ВМД або дату перетину кордону). База для ПДВ з експорту – тепер окрема норма ПКУ!

Операції з нерезидентами по послугах (отримання / надання). ПДВ-особливості «експорту» і «імпорту» послуг. Операції з придбання послуг у нерезидентів для неплатників ПДВ, в т.ч ФОП: нові обов’язки і відповідальність за Законом № 466.

Податкові різниці, що стосуються ЗЕД в розділі III ПКУ та новації Закону № 466. Зміни, що вносяться в ПКУ з 2021 року по правилам тонкої капіталізації – на що звернути увагу вже сьогодні, що робити з діючими запозиченнями. Новації Закону № 466 – застосовуємо і відображаємо в декларації вже за півріччя 2020 року.

Штрафи, пені неустойки у відносинах з нерезидентами і безкоштовні поставки нерезидентам – що змінив Закон № 466.

Антра Сервис лектор
Лектор
Губіна Ірина Анатоліївна
11.09.2020
10.00-13.00
Участь і запис 690 грн.
Тільки запис 670 грн
Дивитися програму

Форма 20-ОПП – знову в центрі уваги! Хто і коли зобов’язаний її подавати? Про що інформуємо податківців? Куди і в які терміни подається форма № 20-ОПП.

Останні зміни в порядку надання форми 20-ОПП (з 27.07.2020р.).

Як подати 20-ОПП через електронний кабінет. Наслідки ігнорування подачі 20-ОПП для платника податків. Оновлений порядок заповнення форми № 20-ОПП.

Нова відповідальність за порушення в поданні 20-ОПП (з 23.05.2020р.). Аналіз судової практики.

Антра Сервис лектор
Лектор
Габрук Олена Геннадіївна
15.09.2020
10.00-12.00
Участь і запис - 600 грн.
Тільки запис - 570 грн
Дивитися програму
Цього місяця заходів ще немає
Цього місяця заходів ще немає
Цього місяця заходів ще немає
Технічні вимоги до обладнання учасника вебінару
Не знайшли тему, що цікавить вас?

Напишіть нам, ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам і враховуємо побажання кожного.

Компанія «АНТРА-СЕРВІС»
Більше 20 років є лідером електронно-офісної індустрії зі створення та впровадження корпоративних і надання інформаційних послуг.
Багаторічнийдосвід роботи, безперервний розвиток і зростання
12 нагород, серед яких: «Лідер галузі» і «Підприємство року»
Висококваліфіковані фахівці, які щорічно проходять навчання та сертифікацію
9 000 підприємств України довіряють нам
Техпідтримка Call center, виїзна техдопомога та навчання
Наші клієнти
Slider