Що таке облікова політика підприємства і” інструкція ” з побудови. Правила відображення доходів і витрат, фінансовий результат і об’єкт оподаткування прибутку. Операції з необоротними активами та запасами. Резерви та забезпечення. Рекомендації щодо вибору ставок дисконтування.
Помилка чи коригування облікової політики / облікової оцінки. Правила виправлення «бухгалтерських» помилок. Представлення виправлень у фінзвітності. Вплив бухгалтерських помилок на податкову звітність
Розглянемо питання щодо ФОП “єдинника” та “загальносистемника”.
ЄСВ – звітність Д4, Д5, Звіт 1-ДФ, 20-ОПП, а також новий звіт по особах з інвалідністю за 2020 рік.
Фінансова звітність за 2020 рік. Самоперевірка основних господарських операцій. Звіт про доходи (прибутки) НПО за 2020 рік. Головні показники Держбюджету. Оновлення Податкового кодексу. РРО – 2021. Новий порядок розрахунку середнього заробітку для відпускних та відряджень! Нова об’єднана форма звіту «ПДФО+ЄСВ» за 1 кв. 2021.
Звірка даних щоденних / місячних залишків пального та дані системи СЕА: вже з 1 липня 2020 року! Особливості роботи звірок в системі.
«Карантинні» послаблення в термінах реєстрації АН – як «відгукнеться» на рух пального в процесі звірок. Аналіз інших «карантинних» новацій і їх наслідки.
Акцизні склади: стаціонарні, пересувні … Як не заплутатися в виписці «акцизних» документів і як правильно будувати логістику руху пального в документах на придбання / продаж.
Технічне оснащення акцизних складів і звіти по пальному – з квітня 2020 для всіх платників. Звітність по акцизним складам. Відповідальність, що стосується обладнання та звітності щодо акцизних складів.
Акцизні накладні: оновлення порядку виписки та реєстрації. Штрафи за несвоєчасну реєстрацію акцизних накладних.
Спрощена процедура отримання ліцензії на зберігання та відповідальність за порушення процедури. Штрафи за відсутність ліцензій знову відсунуті, кому пощастило? Хто може працювати без ліцензії
Масштабні зміни в податковому законодавстві: які новації передбачає Закон № 466. Проміжна фінансова звітність за періоди 2020 року. Оприлюднення фінансової звітності за 2019 рік. Складання та подання декларації з податку на прибуток за 1 півріччя 2020. Практичні питання оподаткування ПДВ. Спрощена система оподаткування в режимі постійної зміни. Податок на землю і податок на нерухоме майно – що нового? Звернення готівки і банківські операції. Будівництво та реконструкція ЗЕД законодавство.
Новації ПКУ за Законом № 466 – вже з 23.05.2020! Кого торкнеться зміна, чи потрібно вносити зміни в облікову політику, як перейти на новий обліковий формат. Облікові нюанси формування первісної вартості об’єктів основних засобів. Відмінності і особливості МСФЗ-підходу до обліку основних засобів.
Вибір амортизаційної політики: термін експлуатації, метод амортизації і ліквідаційна вартість – як не помилитися з вибором. Експлуатаційні та супутні витрати, ремонти та переобладнання, модернізації: що нового? Операційна і фінансова оренда – основні акценти документального оформлення і обліку. Продаж і ліквідація: згадуємо основні правила!
Аналіз змін, які набули силу з 1 серпня 2020 року, що внесені до Закону про РРО. РРО для платників єдиного податку: до і після 2020 року. В яких сферах господарської діяльності «світить» РРО. Розрахункова операція для РРО – парадокси законодавчих визначень. Які операції підпадають під розрахункові з метою застосування РРО. Програмні РРО – застосовувати чи ні? Електронізація документообігу, нові обов’язкові реквізити.
РРО та платежі через Інтернет – чи є наслідки у законодавчих нововведень? Чи потрібен РРО для розрахунків через Приват24, Liqpay і інші платіжні системи? Робота через служби доставки: де і на якому етапі виникає РРО?
Оновлена РРО-відповідальність в дії: штрафи стали більше і не тільки …
Від подорожніх листів до Положення про автотранспорт: головні автодокументи підприємства. Як розділити «господарське» і «приватне» використання автотранспорту підприємства і чому важливо це робити. Акцизні тонкощі придбання бензину, новації 2020 року. Відповідальність за порушення нових законодавчих вимог. ПММ: облік змінюється, а проблеми нормування залишаються? Ремонт, технічне обслуговування для всіх видів автотранспорту. «Шинно-акумуляторний» облік.
Операції з валютою, курсові різниці, заборгованості – основні правила підрахунку. Що можна встановити облікової політики, а що буде прямим порушенням норм ПБО з податковими наслідками. Курсові різниці у платників єдиного податку.
Імпортні операції з придбання товарів (ТМЦ). Приклади формування первісної вартості товарів при «чергуються» поставках. Митна, контрактна і первісна вартість товарів: як використовуємо. Різні практичні особливості закриття розрахунків з нерезидентом при наданні кредит-ноти, браковані товари, безоплатно надані зразки, в т.ч. з рекламними цілями.
Експортні операції з поставки товарів (ТМЦ): дата нарахування податкових зобов’язань, порядок підтвердження нульової ставки ПДВ – Закон № 466 та рішення давнього спору (про дату ВМД або дату перетину кордону). База для ПДВ з експорту – тепер окрема норма ПКУ!
Операції з нерезидентами по послугах (отримання / надання). ПДВ-особливості «експорту» і «імпорту» послуг. Операції з придбання послуг у нерезидентів для неплатників ПДВ, в т.ч ФОП: нові обов’язки і відповідальність за Законом № 466.
Податкові різниці, що стосуються ЗЕД в розділі III ПКУ та новації Закону № 466. Зміни, що вносяться в ПКУ з 2021 року по правилам тонкої капіталізації – на що звернути увагу вже сьогодні, що робити з діючими запозиченнями. Новації Закону № 466 – застосовуємо і відображаємо в декларації вже за півріччя 2020 року.
Штрафи, пені неустойки у відносинах з нерезидентами і безкоштовні поставки нерезидентам – що змінив Закон № 466.
Форма 20-ОПП – знову в центрі уваги! Хто і коли зобов’язаний її подавати? Про що інформуємо податківців? Куди і в які терміни подається форма № 20-ОПП.
Останні зміни в порядку надання форми 20-ОПП (з 27.07.2020р.).
Як подати 20-ОПП через електронний кабінет. Наслідки ігнорування подачі 20-ОПП для платника податків. Оновлений порядок заповнення форми № 20-ОПП.
Нова відповідальність за порушення в поданні 20-ОПП (з 23.05.2020р.). Аналіз судової практики.
Як тепер облік ФОПам на спрощеній системі. Кому можна відмовитися від Книг, кому все одно доведеться використовувати облікові регістри. Нова РРО-Ера з 1 серпня 2020 року. Як це торкнулося ФОПів, які ризики є вже зараз і чому податківцям саме тепер цікаво йти на перевірки. Що буде з Пенсійним стажем?
Новації перехідних декларацій між спрощеною та загальною системою: які декларації та за який період тепер можна подавати. Майно ФОП і майнові податки. Податкові “плюшки” для загальної системи від Закону № 466. Які об’єкти можна ремонтувати, а які вже можна амортизувати?
Перевищення “старих” лімітів і перехід в Нові – як це зробити без штрафів «акцизні» обмеження для спрощеної системи.
Вплив карантину на господарську діяльність і податки: мораторій на перевірки і на застосування штрафів. Терміни, які переносяться під час карантину. Відпустки без оплати і допомога з часткового безробіття.
Обмін електронними документами з контролюючими органами: зміни, які діють з 1 вересня 2020.
Подання податкової звітності в електронному та паперовому вигляді: зміни, які діють з 8 серпня і 8 листопада 2020.
Вимоги до складання первинних документів: що нового (з урахуванням новацій, які набирають чинності з 14 листопада 2020).
Податок на прибуток: враховуємо всі останні зміни в ПКУ і в бухгалтерські стандарти. Подання декларації з податку на прибуток за 3 квартали 2020. Огляд останніх змін в застосуванні податкових різниць. Дисконтування довгострокових заборгованостей.
Практичні питання оподаткування ПДВ в специфічних операціях. СЕА ПДВ. Про складання податкових накладних та розрахунків коригування в світлі останніх роз’яснень. Нюанси заповнення декларації з ПДВ. Нові форми декларації з ПДВ та податкової накладної.
Розрахунки готівкою, а також застосування РРО при проведенні розрахункових операцій. Норми і нормативи, які діють з 1 серпня 2020.
Останні зміни, новації та роз’яснення:
МСФЗ-звітність: як вписатися в податкові правила? Вимоги ПКУ щодо застосування МСФЗ. Обов’язкові МСФЗ-процедури при складанні звітності та їх вплив на податкові показники. Класифікація основних засобів – свіжі роз’яснення ФПБАУ, чи варто їх враховувати в роботі.
Головні акценти дисконтування, вплив на податковий облік. Закони № 466 і №786: основні точки перетину з МСФЗ-обліком. Події 2020 року – коригування облікової політики?
Все про «паливний акциз» в одному вебінарі!
Відразу три спікера розкриють всі сторони – законодавче регулювання, новації та нормативні зміни; вимоги до обладнання акцизних складів; обладнання та програмне забезпечення для автоматизації моніторингу та звітності; робота в ПО M.E.Doc.
Розрахункова операція для РРО – парадокси законодавчих визначень.
Які операції підпадають під розрахункові з метою застосування РРО.
Операції з банківськими картками та іншими ЄПС: з РРО і без РРО.
Чим відрізняється інтернет-еквайринг від інтернет-банкінгу і в якому випадку необхідний РРО.
Інтернет-торгівля та РРО: чи є наслідки у законодавчих нововведень?
Які платіжні системи дозволяють “обійти” обов’язковість РРО, а в яких випадках він обов’язковий?
Чи потрібен РРО для розрахунків через Приват24, Liqpay та інші платіжні системи?
Робота через служби доставки “Нова Пошта” та ін.
У кого і на якому етапі виникає РРО?
На вебінарі ми розглянемо різницю між РРО та ПРРО.
На прикладі ПРРО «Сота Каса» і ПРРО «Cashalot» зареєструємо господарську одиницю підприємства. Пройдемо всі нюанси реєстрації каси і касира, включаючи оформлення 20-ОПП, 1-ПРРО і реєстрацію ключа касира.
Розберемо обов’язкові умови для довідника номенклатури, його оформлення і імпорт.
Особливості організації охорони праці при дистанційній роботі. Медичний огляд працівників. Хто і коли відповідає за охорону праці. Відповідальність за порушення законодавства. Атестація робочих місць та кадрове забезпечення
Чи всі документи по господарських операціях є первинними? Обов’язкові реквізити первинного документа. Чим загрожує складання первинки не під час господарської операції чи відразу по її завершенню, а пізніше? ТТН: в яких випадках треба оформляти? Електронна ТТН.
Річна фінансова звітність: терміни і порядок подачі. Річна декларація з податку на прибуток: терміни, форма, показники, що впливають на податковий період і застосування податкових різниць. Зміни з податку на прибуток, які будуть застосовуватися з 2021 року.
Найважливіші зміни при обчисленні ПДВ, які відбулися в 2020 році: check-in. Проведення річних перерахунків податкових зобов’язань при наявності оподатковуваних і не оподатковуваних ПДВ операцій, заповнення додатка Д7.
Спрощена система оподаткування: ключові зміни, які відбулися в 2020 році.
Про нову форму об’єднаної декларації за єдиним податком і ЄСВ у 2021 році.
ПДВ: чого очікувати в 2021 році.
Готівкові операції і застосування РРО: зміни в правилах ведення операцій з готівкою в 2020 році. Форма 20-ОПП: коли подавати і відповідальність за неподання.
Оплата праці, ЄСВ, ПДФО та військовий збір.
ЗЕД-операції: основні зміни 2020 року в валютному і ЗЕД – законодавстві.
Інформація про діяльність підприємства та інші питання, актуальні на дату вебінару.
Напишіть нам, ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам і враховуємо побажання кожного.