Які необхідні технічні характеристики комп'ютера для установки програми M.E.Doc?
Процесор з мінімальною тактовою частотою від 2 ГГц; Оперативна пам'ять від 4 GB; Вільне місце на жорсткому диску від 1,5 GB; Windows 7 64 біт Windows 10 64 біт Windows 2012 server Windows 2019 server
Щоб мати можливість користуватися КЕП АЦСК «Україна» (M.E.Doc) на сайті Е-дата, треба провести конвертацію ключів у формат, який підтримує зазначений портал. Програма конвертації знаходиться за посиланням KeyConverterSetup.exe. Потрібно відкрити файл «KeyConverter.exe». У параметрах утиліти (рис. 1) потрібно вказати:
Необхідно через утиліту ScriptRun.exe виконати скрипт (скачати) Для вирішення деяких помилок, зміни статусів документів та інших можливих ситуацій у роботі програми, клієнтам надаються скрипти, які необхідно виконати на базі клієнта. Для програми M.E.Doc IS скрипт (запит) створюється у форматі *.lqs . Скрипти для вирішення певних помилок або некоректних ситуацій у роботі програми створюються тільки відділом розробки, для подальшої передачі його клієнту, який звернувся. Рекомендації щодо виконання скриптів 1. Файл у форматі *.lqs необхідно зберегти в каталог на ПК (якщо файл передавався в архіві, необхідно попередньо вилучити дані). 2. Зайти до кореневого каталогу встановленої програми M.E.Doc IS. За замовчуванням шлях:
Докладна інформація про використання оперативного (JIT) налагодження замість даного діалогового вікна міститься в кінці цього повідомлення. Текст виключення System.Reflection.TargetInvocationException: Адресат вызова создал исключение. - - -> ZvitInterface.OpenDBConnectionException: Помилка з'єднання з базою даних! Сервер: Имя ПК или IP-адрес База даних: C:\ProgramData\Medoc\Server\db\zvit.fdb Помилка: Unable to complete network request to host 'Имя ПК или IP-адрес'. в ZvitServerDataFB.DBConnect.OpenConnect(String connectionString) в ZvitServerDataFB.UpdaterUtilsMgr.RunSQL(FbScript fs) в ZvitServerDataFB.UpdaterUtilsMgr.RunSQL(String sql_text) в ZvitPublishedObjects.Server.UpdaterUtils.RunSQL(String sql_text, String fileName) - - - Конец трассировки внутреннего стека исключений - - -
Мінфін наказом від 17.09.2018 г. № 763 вніс зміни до форми податкової накладної, затвердженої наказом від 31.12.2015 г. № 1307, і Порядку її заповнення (далі — Порядок). Звертаємо увагу, що текст наказу Мінфіну от 17.09.2018 г. № 763 опрацьовується на сайті ВРУ. Нова форма податкової накладної та розрахунку коригування діє з 01.12.2018 р. Сьогодні відповімо на запитання, що часто ставляться, пов'язані з новою формою податкової накладної та розрахунку коригування з урахуванням роз'яснень,листом від 27.11.2018 г. № 36942/7 / 99-99-15-03-02-17 . Коли користувачам M.E.Doc будуть доступні нові форми податкової накладної/розрахунку коригування? У програмі M.E.Doc реалізована нова форма податкової накладної (J (F) 1201010), яка буде доступна для використання з оновленням програми (версія 11.00.021). Щоб користуватися завжди актуальними формами, своєчасно оновлюйте програму. Як це зробити автоматично, можна дізнатися в інструкції для користувача. Що проставляти замість позначки «Х» у зведеній податковій накладній з 01.12.2018 р.? При складанні зведеної податкової накладної в графі «Зведена податкова накладна» замість позначки «Х» вказується код ознаки:
Згідно Закону України «Про електронні довірчі послуги» № 2155-VIII від 05.10.2017:
Електронний підпис може використовуватися юридичними та фізичними особами як аналог власноручного підпису для надання електронному документу юридичної сили. Юридична сила електронного документа, підписаного КЕП, еквівалентна юридичній силі паперового документа із власноручним підписом правочинної особи та печаткою.
КЕП має всі основні властивості власноручного підпису:
Безпека використання КЕП забезпечується тим, що засоби, які використовуються для роботи з КЕП, проходять експертизу в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації.
Електронний підпис чи печатка не можуть бути визнані недійсними та позбавлені можливості розглядатися як доказ у судових справах виключно на тій підставі, що вони мають електронний вигляд або не відповідають вимогам до кваліфікованого електронного підпису чи печатки.
Кваліфікований електронний підпис має таку саму юридичну силу, як і власноручний підпис, та має презумпцію його відповідності власноручному підпису (стаття 18 Закону № 2155-VIII від 05.10.2017).
Згідно Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» № 851-IV від 22.05.2003 р.
Електронний документообіг (обіг електронних документів) - сукупність процесів створення, оброблення, відправлення, передавання, одержання, зберігання, використання та знищення електронних документів, які виконуються із застосуванням перевірки цілісності та у разі необхідності з підтвердженням факту одержання таких документів.
Електронний документ - документ, інформація в якому зафіксована у вигляді електронних даних, включаючи обов’язкові реквізити документа.
Склад та порядок розміщення обов’язкових реквізитів електронних документів визначається законодавством.
Електронний документ може бути створений, переданий, збережений і перетворений електронними засобами у візуальну форму.
Візуальною формою подання електронного документа є відображення даних, які він містить, електронними засобами або на папері у формі, придатній для приймання його змісту людиною.
Відповідно до Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг», обов'язковим реквізитом електронного документа є електронний підпис, який використовується для ідентифікації підписанта електронного документа іншими суб'єктами електронного документообігу. Накладення електронного підпису надає будь-якому електронному документу статусу оригіналу та наділяє його повною юридичною силою.
Підписання електронного документа КЕП
Під час підписання електронного документа його початковий зміст не змінюється, а додається додатковий блок даних, так званий електронний підпис (КЕП).
Отримання КЕП можна поділити на 2 етапи:
I етап: за допомогою програмного забезпечення та спеціальної математичної функції обчислюється так званий «відбиток повідомлення».
Цей відбиток має такі особливості:
Таким чином, якщо документ був модифікований, то зміниться і його відбиток, що буде виявлено при перевірці електронного цифрового підпису. Це запобігає можливості внесення змін до створеного та підписаного КЕП електронного документа.
II етап: відбиток документа шифрується за допомогою програмного забезпечення та закритого (особистого) ключа автора документа.
Таким чином, обчислення відбитка документа захищає його від модифікації сторонніми особами після підписання, а шифрування закритим ключем підтверджує авторство документа.
Переваги використання електронного документообігу:
Напишіть в наш відділ продажів і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом