Для дзвінків з мобільних телефонів:
+38 (094) 777-01-67
Для дзвінків з міських телефонів:
+38 (048) 777-01-67
Не для дзвінків
Відділ продажів і продовження:
+380 63 204 53 20
Технічна підтримка:
+380 97 095 11 08
Главная Вебінари Інтернет- торгівля - організація сучасного оптимального бізнесу. Організація, облік, оподаткування, розрахунки платіжними картками, РРО, новий фінансовий моніторинг-2020.

Інтернет- торгівля – організація сучасного оптимального бізнесу. Організація, облік, оподаткування, розрахунки платіжними картками, РРО, новий фінансовий моніторинг-2020.

22.05.2020, 10.00-13.00
В режимі ОНЛАЙН, вся Україна
Габрук Олена Геннадіївна
Участь і запис - 620 грн.
Тільки запис - 590 грн
Купити запис
Кому буде корисний:
Головним бухгалтерам
Юристам
Керівникам
Про лектора

Габрук Олена Геннадіївна

 • незалежний експерт-консультант з оподаткування та обліку;
 • автор численних публікацій на податкову тематику в профільних бухгалтерських ресурсах;
 • досвід лекторської роботи та роботи в офіційному податковому виданні – 19 років;
 • директор консультаційної фірми.
Антра Сервис лектор

Загальні аспекти та обмеження електронної комерції. Дропшиппінг-постачальники для інтернет-торгівлі. Інтернет-торгівля товарами і послугами: спільне та відмінне. Вибір організаційної форми Інтернет-магазину: ФОП або юридична особа? Ризик і наслідки Інтернет-торгівлі без оформлення підприємницької діяльності! Вибір системи оподаткування для Інтернет-магазину. Облік сайту. Витрати на обслуговування сайту. Облік товарних запасів. Розрахунки в інтернет-торгівлі: класичні безготівкові і готівкові розрахунки; розрахунки платіжними картами, онлайн – платежі; розрахунки через служби доставки. РРО – нюанси при інтернет-торгівлі. Новий фінансовий моніторинг. Ризикові контрагенти і операції. Документальне оформлення продажу товарів інтернет торгівлі з урахуванням законодавства про захист прав споживачів. Договірні відносини з резидентами і нерезидентами України – ризикованість операцій

Чому варто взяти участь в нашому вебінарі
Режим онлайн
Вебінар проходить в режимі онлайн. Ви зможете брати участь не виходячи з дому. Вам потрібен тільки комп'ютер і доступ в інтернет
Чат з лектором
Вебінар проходить в інтерактивній формі. Лектор активно спілкується з аудиторією, задає і відповідає на запитання
Мета вебінару
Практичні рекомендації, аналіз помилок, шляхи вирішення від провідних сертифікованих експертів з оподаткування та бухгалтерського обліку.
Інформація про вебінар
Місце проведення
В режимі ОНЛАЙН, вся Україна Место проведения
Програма
 1. Загальні аспекти. Чи є обмеження в електронній комерції? Яку інформацію про себе інтернет-торговець має розмістити. Чим заборонено торгувати через Інтернет. Персональні дані в інтернет-комерції. Дропшиппинг – постачальники для інтернет-торгівлі.
 2. Інтернет-торгівля товарами та послугами: спільне та відмінне. Відмінності Інтернет-магазину від торгівлі на замовлення.
 3. Вибір організаційної форми Інтернет-магазину: ФОП або юридична особа? Ризик та наслідки Інтернет-торгівлі без оформлення підприємницької діяльності !!!
 4. Вибір системи оподаткування для Інтернет-магазину: плюси та мінуси роботи на загальній та спрощеній системі; яка група єдиного податку оптимальна? Обмеження щодо видів діяльності на спрощеній системі оподаткування. Чи реєструватися платником ПДВ?
 5. Облік сайту. Витрати на обслуговування сайту.
 6. Облік товарних запасів. Підтвердження придбання товарів, первинні документи у ФОП та юридичної особи незалежно від обраної системи оподаткування.
 7. Визначення місця здійснення діяльності.
 8. Розрахунки в інтернет–торгівлі: класичні безготівкові та готівкові розрахунки; розрахунки платіжними картками Visa, MasterCard; онлайн – платежі; отримання коштів від покупців через WAYFORPAY, LIQPAY, PORTMONE, FORPOST. Розрахунки через служби доставки.
 9. РРО – нюанси при інтернет – торгівлі.
 10. Новий фінансовий моніторинг. Які операції потрапляють в поле фінансового моніторингу. Верифікація та ідентифікація клієнтів банку, покупців та постачальників. Ризикові контрагенти та операції. Вплив новацій на інтернет – торгівлю.
 11. Документальне оформлення продажу товарів інтернет-торгівлі з урахуванням законодавства про захист прав споживачів. Доставка товарів власними кур’єрами, сторонньою кур’єрською службою. Документальний супровід на всіх етапах.
 12. Договірні відносини з резидентами та нерезидентами України – ризиковість операцій. Обмеження щодо ввозу товарів та переводу валютних цінностей , в т.ч. відкриття рахунків за межами України та їх використання. Валютний нагляд.
Технічні вимоги до обладнання учасника вебінару
Залишилися питання?

Якщо у вас залишилися питання по вебінару, задавайте їх нашим консультантам через форму

Або телефонуйте за телефонами:

+38 (048) 704-64-54
+38 (094) 932-84-54