Шановні клієнти, звертаємо вашу увагу, що ми працюємо у віддаленому режимі.
Шановні клієнти! Ви можете замовляти вже оплачені ліцензії M.E.Doc, а також автоматичне продовження КЕП.
Шановні клієнти! Сьогодні наші номери телефонів не працюють по технічним причинам. Будь ласка, пишіть нам у месенджери: +38 (063) 204-53-20 Telegram, +38 (068) 763-70-09 Viber, WhatsApp. А також в онлайн-чат на сайті (кнопка знизу)
Новини Забули відобразити відпустку без збереження зарплати в Д1, пропустили співробітника? Нові рекомендації від податківців щодо виправлення помилки

Забули відобразити відпустку без збереження зарплати в Д1, пропустили співробітника? Нові рекомендації від податківців щодо виправлення помилки

01.09.2022

Після закінчення граничного строку звітування виявили, що не показали в Д1 відомості про працівника, забулися про відпустку без збереження зарплати. Звісно, треба виправитися.

Для цього, насамперед ідемо до розділу V Порядку № 4. Саме тут визначений механізм виправлення помилок, залежно від їх змісту:

виправляйте залежно від типу помилки:

  • несумові «Уточнюючим» податковим розрахунком;
  • сумові «Уточнюючий» податковим розрахунком або поточним типу «Звітний» за наступні звітні періоди.

Якщо не показали відомості про працівника, який цілий місяць перебував у відпустці без збереження зарплати в Д1 — це не сумова помилка. Адже у працівника немає бази нарахування та суми ЄСВ за відповідний місяць минулого звітного періоду.

Щоб відкоригувати несумові помилки у Д1, за яким сплив граничний строк звітування, з огляду на Порядок № 4,  має подаватися Податковий розрахунок типу «Уточнюючий» з ознакою «0»  в графі 25 « 0» — щоб увести «загублений» рядок.

Але на практиці цей фокус не проходить. Програмне забезпечення не пропускає одностороннє додавання без вилучення.

Таким чином, якщо страхувальником вчасно не були внесені відомості  про застрахованих осіб, то таке збільшення проводиться  в Д 1 з типом «Уточнюючий» з КТН 2 (абз.6 п. 6 розд. V Порядку № 4).

Відповідно, якщо виникає потреба прибрати  відомості по застрахованій особі, не пов’язані із реквізитною частиною,  то для цього застосовується КТН 3.

Останні новини

Шановні клієнти! Повідомляємо вам, що з 1 жовтня 2022 року вартість модулів програми M.E.Doc та модулів СОТА буде...
29.09.2022
16.09.2022 року набрав чинності спільний наказ БЕБ і МФУ  від 31.08.2022 року № 206/265 «Про затвердження Порядку надання...
23.09.2022
З прийняттям спеціального Закону «Про віртуальні активи» № 2074-IX від 17.02.2022 року це питання стало...
19.09.2022
Проаналізувавши норми наказу МФУ від 29.07.2022 р.№225 спробуємо «підібрати» оптимальну підставу не можливості...
14.09.2022
Дізнавайтеся про акції та знижки першими!
Не пропустіть вигідні акції та спеціальні пропозиції, підпишіться на нашу розсилку.