Новини Супергеройський сервіс

Супергеройський сервіс

09.06.2020

За довгий час роботи з бізнесом, у тому числі із програмним забезпеченням для його нормального функціонування, в нашому сервісному відділі з’явилися історії, що передаються із покоління в покоління

Одним із складних випадків з щасливим фіналом радо поділилася наша співробітниця.

“У сервісний відділ звернувся клієнт зі скаргою на некоректну роботу M.E.Doc.

Проблема полягала в відображенні старої назви компанії при реєстрації податкових накладних постачальниками. Історія набирала обертів з кожним новим натиском на кнопку реєстрації постачальником.

Підприємство велике, постачальників дуже багато. Тільки уявіть мужність і витримку бухгалтера, який тільки й міг споглядати за втратою коштів на незаплановані податки і сидів на телефоні через нескінченні роз’яснення.

Ситуація вимагала оперативної реакції, бо пристрасті розпалювалися, бухгалтер сидів як на пороховій діжці, а ми в той час генерували ідеї. Однак шаблонного рішення не було, бо як виявилось, проблема нетипова і ніхто із співробітників центру з таким раніше не стикався*

Стандартні дії з оновлення довідника ЄДК не допомагали в вирішенні проблеми.

“Я кожного дня дзвонила клієнту і питала чи не змінилась ситуація, засинала та прокидалась з думкою про цей випадок і розуміла, що зарадити поки що ми нічим не можемо.

Як стало відомо згодом, наш клієнт не єдиний, хто потрапив у цю халепу. Ситуація була пов’язана з наявністю декількох актуальних записів у пункті “Історія ЄДК” і клієнт мусив прибрати зайві відмітки з не актуальних даних.

Уявляєте, така дрібниця змусила нервуватися весь сервісний відділ, а про бухгалтера взагалі мовчу – пережив всю палітру стресу.

В результаті, коли все налагодилось, клієнт щиро подякував за турботу і вміння тримати ситуацію під контролем, та ще й додатково придбав модуль електронного документообігу M.E.Doc.”

Згадувати це цікаво, але тоді довелось значно понервувати. Можливо, ситуація таки вийшла б з-під контролю, та вчасна відповідь розробників все розставила на місця.

Проблема була вирішена, а компанія стала нашим постійним клієнтом.

А з якими помилками ви стикалися і чи був у вас хтось, хто допоміг би розібратись у всьому?

Дізнавайтеся про акції та знижки першими!
Не пропустіть вигідні акції та спеціальні пропозиції, підпишіться на нашу розсилку.