Шановні клієнти! Звертаємо вашу увагу, що сервери податкової працюють, однак можливі збої. Ми повідомимо, щойно податковою будуть усунені ці проблеми.
Новини Помодоро

Помодоро

04.05.2020
Зустрічайте нову рубрику, де наш експерт Наталя Серебряннікова буде ділитись секретами ефективності та ділової комунікації. Чому та хто вона?
Место проведения
Наталя є кандидатом історичних наук, антропологом, тренером з риторики, єтикету, членом Європейської асоціації ділових жінок. Організатор та керівник Communication technologies centre Argentum. Досвід викладацької та тренерської роботи у сфері комунікацій – 20 років.

Автор книги “Бизнес-коммуникація: риторика, коммуникації, єтикет”. Автор курсів «Основи риторики», «Ораторська майстерність для перекладачів», «Ділова риторика», «Аргументативна риторика», «Стиль та етикет», «Маніпуляції та боротьба з ними», «Жести і міміка, або як читати людей» та інше.

Ефективність з Pomodoro

Питання власної єфективності і організованості – це питання самоконтролю, яке є визовом для себе самого. Погодьтесь, багатьом з нас складно порозумітись з дисципліною, особливо під час карантину, коли нікуди не треба поспішати, як раніше.
Сьогодні понеділок, і це найсприятливіший день для всіх знаків зодіаку, щоб почати щось нове. Тому, будьте щедрими на серця під цим постом (і це обов’язково до вас повернеться) та експериментуйте разом з нами.

Сьогодні спробуємо зробити максимум з мінімальними затратами, спираючись на просту техніку керування часом.
Головне правило – працювати з 25-хвилинним інтервалом.

  • ОДНА справа в ОДИН відрізок часу (25 хвилин);
  • встановіть таймер/будильник на 25 хвилин;
  • працюйте над цією справою, допоки не пролунає сигнал таймеру;
  • зробіть перерву 5 хвилин;
  • зробіть ще 3 “підходи”, після чого перева складатиме 15 хвилин.

Погодьтесь, 25 хвилин – це небагато, але це 25 хвилин безперервної роботи.
Якщо використовувати 4 цикли вранці та 4 цикли після обіду можна стати найефективнішою версією себе, яку ви тільки бачили *

Підписуйтесь на Наталю https://www.facebook.com/nserebryan та читайте найактуальніші статті в сфері комунікації та власної ефективності.

Останні новини

Особа працює одночасно на двох підприємствах: на першому – за основним місцем та на другому – за...
23.09.2021
Час від часу у більшості бухгалтерів виникало питання «Чи оподатковувати офісні «смаколики» ПДФО? Фахівці...
22.09.2021
04.09.2021р. набула чинності Постанова КМУ від 01.09.2021р. № 917, якою вчергове оновлено  Порядок № 100. Насамперед,...
21.09.2021
Дізнавайтеся про акції та знижки першими!
Не пропустіть вигідні акції та спеціальні пропозиції, підпишіться на нашу розсилку.