Шановні клієнти! Звертаємо вашу увагу, що сервери податкової працюють, однак можливі збої. Ми повідомимо, щойно податковою будуть усунені ці проблеми.
Новини Покупець вимагає чек. Чи зобов'язаний користувач ПРРО видавати паперовий чек на вимогу покупця?

Покупець вимагає чек. Чи зобов’язаний користувач ПРРО видавати паперовий чек на вимогу покупця?

16.04.2021

Якщо фіскальний чек в електронній формі створено та надісланий на наданий  покупцем абонентський номер або адресу електронної пошти, то розрахунковий документ вважається виданим споживачу.

А от у  разі невиконання цієї вимоги, тобто фіскальний чек не створено в електронній формі та не надіслано споживачу в зручний для нього спосіб за рішенням податківців може бути накладений штраф в таких розмірахв:

  • за порушення, вчинене вперше, – 10 % вартості проданих з порушеннями, встановленими п. 1 ст. 17 Закону про РРО товарів (робіт, послуг).
  • за кожне наступне вчинене порушення – 50 % вартості проданих з порушеннями, встановленими п. 1 ст. 17 Законупро РРО товарів (робіт, послуг).

За матеріалами Категорія 109.24 «ЗІР»

Останні новини

Особа працює одночасно на двох підприємствах: на першому – за основним місцем та на другому – за...
23.09.2021
Час від часу у більшості бухгалтерів виникало питання «Чи оподатковувати офісні «смаколики» ПДФО? Фахівці...
22.09.2021
04.09.2021р. набула чинності Постанова КМУ від 01.09.2021р. № 917, якою вчергове оновлено  Порядок № 100. Насамперед,...
21.09.2021
Дізнавайтеся про акції та знижки першими!
Не пропустіть вигідні акції та спеціальні пропозиції, підпишіться на нашу розсилку.