Шановні клієнти, звертаємо вашу увагу, що ми працюємо у віддаленому режимі.
Шановні клієнти! Ви можете замовляти вже оплачені ліцензії M.E.Doc, а також автоматичне продовження КЕП.
Новини Оголошення про вакансію – за що можна отримати штраф в 65000 грн?

Оголошення про вакансію – за що можна отримати штраф в 65000 грн?

14.01.2022

З 8 січня 2022 року  діє нова норма  о Закону «Про рекламу» (Закон  України  від 10.09.2021р. № 1750-IX), які можуть негативно вплинути на роботодавців, що шукають персонал. У разі розміщення оголошення про вакансії, що містить ознаки дискримінації за статтю. З огляду на ст.24-1 Закону «Про рекламу» в оголошеннях про вакансії заборонено вказувати або зображати: вік кандидатів; громадянство;  інвалідність; стать, крім випадків специфічної роботи, яка може виконуватися виключно особами певної статі; переваги жіночій або чоловічій статі; расу та колір шкіри;  політичні, релігійні та інші переконання; етнічне та соціальне походження; сімейний та майновий стан; плани щодо народження дітей; місце проживання; мовні або інші ознаки. Також заборонено вимагати від осіб, які працевлаштовуються, надання відомостей про особисте життя  Згідно із ст.1 Закону «Про рекламу» якщо оголошення про вакансію містить вищевказані ознаки, реклама є дискримінаційною.

Розмір штрафу становить 10 мінімальних зарплат –  65 000 грн.  І стягувати його буде  Держпраці.

Сплатити штраф потрібно впродовж 15 днів від отримання розпорядчого документа.  Якщо розпорядчий документ не оскаржити або не сплатити штраф, його стягуватимуть через суд.

Отже, розміщуючи оголошення про вакансію  уважно перевірте його зміст!

Останні новини

Новий п. 9-20 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону про ЄСВ дає можливість  роботодавцям –...
20.05.2022
Резиденти Дія Сіті мають особливий порядок нарахування ЄСВ (ч. 14-1 ст. 8 Закону про ЄСВ). Так, на суму...
18.05.2022
Резиденти Дія Сіті мають особливий порядок нарахування ЄСВ (ч. 14-1 ст. 8 Закону про ЄСВ). Так, на суму...
16.05.2022
Громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років можуть виїхати за кордон: Визнані встановленим...
05.05.2022
Дізнавайтеся про акції та знижки першими!
Не пропустіть вигідні акції та спеціальні пропозиції, підпишіться на нашу розсилку.