Вебінари Створюємо свій шедевр мистецтва в День Бухгалтера

BuhArtРarty.
Створюємо свій шедевр мистецтва в День Бухгалтера

Вартість святкового пакету - 1400 грн. У вартість входить:

  • участь в 1 вебінарі на вибір
  • набір з вином, закусками і матеріалами для майстер-класу
  • 17 липня участь в онлайн майстер-класі з малювання вином
Взяти участь

Ми дуже полюбляємо святкувати з вами профільні свята: застілля, шоу, танці, веселощі, та дуже хочемо вас усіх побачити, обійняти та підтримати. Але в силу обставин, що склалися, ми не можемо піддавати вас ризику і збиратися великою компанією.
Тому ми підготували для вас незвичний майстер-клас до Дня Бухгалтера!

У 2020 році релаксуємо вдома, відключаємось від зовнішнього світу та поринаємо у свій глибокий внутрішній світ за келихом авторського вина у компанії майстрині, що навчить малювати та пізнавати себе по-новому!

Всього за одну годину під керівництвом майстра, ви намалюєте свій власний унікальний витвір мистецтва.

BuhArtРarty это:


Розслабляючий онлайн майстер-клас до Дня Бухгалтера.

Ви навчитеся малювати в незвичній техніці, створите свій власний унікальний витвір мистецтва під керівництвом професійного художника, пізнаєте себе по-новому і відпочинете за келихом.

Ви отримаєте набір для майстер-класу та святкового вечора - вино, смачні закуски (горішки та сухофрукти), пензлик, олівець, папір для акварелі. Запис майстер-класу буде доступний для всіх учасників.

Безкоштовна доставка набору для майстер-класу по всій Україні!


Участь в одному профільному вебінарі на вибір:

Підсумковий вебінар за І півріччя 2020: податковий облік у режимі постійного оновлення з Волянюк І.А.

Масштабні зміни в податковому законодавстві: які новації передбачає Закон № 466. Проміжна фінансова звітність за періоди 2020 року. Оприлюднення фінансової звітності за 2019 рік. Складання та подання декларації з податку на прибуток за 1 півріччя 2020. Практичні питання оподаткування ПДВ. Спрощена система оподаткування в режимі постійної зміни. Податок на землю і податок на нерухоме майно – що нового? Звернення готівки і банківські операції. Будівництво та реконструкція ЗЕД законодавство.

Фінансова та матеріальна допомога: головні аспекти документального оформлення, надання та оподаткування з Губіною І.А.

Фіндопомога у суб’єктів господарювання: нюанси поворотності та безповоротності, податкові наслідки та ризики. Як новації Закону № 466 торкнулись питань надання та отримання фіндопомог. Фіндопомога та нові правила фінмоніторінгу: на що варто звернути увагу. Поворотна фіндопомога у взаєминах із фізособами. Списання безнадійної заборгованості за фіндопомогою та прощення боргу. Обережно дисконтування! Коли і як починаємо представляти поворотну фіндопомогу за теперішньою вартістю, що робити зі «старими» сумами допомоги. Матеріальна допомога для фізосіб: хитрощі та правила оподаткування.

ОСНОВНІ ЗАСОБИ: НОВАЦІЇ ЗАКОНУ №466, ОБЛІКОВІ НЮАНСИ, ПОДАТКОВІ ПРАВИЛА з Губіною І.А.

Новації ПКУ за Законом № 466 – вже з 23.05.2020! Кого торкнеться зміна, чи потрібно вносити зміни в облікову політику, як перейти на новий обліковий формат. Облікові нюанси формування первісної вартості об’єктів основних засобів. Відмінності і особливості МСФЗ-підходу до обліку основних засобів.

Вибір амортизаційної політики: термін експлуатації, метод амортизації і ліквідаційна вартість – як не помилитися з вибором. Експлуатаційні та супутні витрати, ремонти та переобладнання, модернізації: що нового? Операційна і фінансова оренда – основні акценти документального оформлення і обліку. Продаж і ліквідація: згадуємо основні правила!


Смачний набір для майстер-класу і святкового вечора - вино, смачні закуски (горішки і сухофрукти), пензлик, олівець, папір для акварелі.

Сухе червоне вино Villa Tinta Odessa black 2017 - має характерний глибокий темно-червоний колір і буде ідеальним інструментом для створення яскравої картини.

В ароматі присутні стиглі фрукти: черешня, слива, варення, солодкий перець. Пряний, збалансований смак вина додасть вашому вечору незабутню атмосферу розслаблення і надихне на створення шедевра.

Входить до Vip Collection вин TM «Villa Tinta»», колекція вин яка вдало поєднує в собі унікальний мікроклімат теруара долини озера Ялпуг, кропітливу працю виноградарів і вміння виноробів. Вина сорту Одеський чорний проходять вініфікацію та дозрівання строком 1,5 роки в нержавіючих ємностях з наступною витримкою в дубовій тарі строком не менше 6 місяців. Мають розвинуті тона витримки, смак елегантний та глибокий, помірні таніни.

Отримайте спеціальний подарунок-сюрприз!

Підпишіться на нашу сторінку у Instagram

Поділіться своєю картиною, ставте хештег #antra_artparty та беріть участі у розіграші подарунку серед учасників свята!

Про лектора
Антра Сервис лектор
Анастасія Бас

Знайомтеся, Анастасія Бас!

Анастасія - яскравий представник художників-портретистів, володіє різними техніками малювання, особливо улюблений стиль - гіперреалізм, який вже давно не сходить з гребеня хвилі в сучасному мистецтві.

Навчалася в Італії, вивчала майстерність мехенді в Будапешті. Вже проведені 2 персональні виставки художниці, і далі буде більше!

Є люди - чутливі, і вони, як правило, виявляють себе в різних видах прикладного мистецтва. Так, Анастасія успішно реалізує себе як художник і фотограф, малює на тілі в техніці мехенді, створює вражаючі 3D картини відбитків пальців і проводить майстер класи з живопису.

Червоною ниткою творчість Анастасії Бас пронизує вихваляння жіночої краси і сили. І крім картин, виконаних на полотнах традиційними матеріалами, вона завжди шукає щось нове і унікальне в звичному, наприклад, малювання вином. Метелик було обрано для майстер-класу недарма, це - втілення елегантності і легкості, які властиві прекрасним жінкам!

Чому варто взяти участь в нашому вебінарі
Режим онлайн
Вебінар проходить в режимі онлайн. Ви зможете брати участь не виходячи з дому. Вам потрібен тільки комп'ютер і доступ в інтернет
Чат з лектором
Вебінар проходить в інтерактивній формі. Лектор активно спілкується з аудиторією, задає і відповідає на запитання
Мета вебінару
Практичні рекомендації, аналіз помилок, шляхи вирішення від провідних сертифікованих експертів з оподаткування та бухгалтерського обліку.
Технічні вимоги до обладнання учасника вебінару
Залишилися питання?

Якщо у вас залишилися питання по вебінару, задавайте їх нашим консультантам через форму

Або телефонуйте за телефонами:

+38 (048) 704-64-54
+38 (094) 932-84-54