Шановні клієнти, звертаємо вашу увагу, що ми працюємо у віддаленому режимі.
Шановні клієнти! Ви можете замовляти вже оплачені ліцензії M.E.Doc, а також автоматичне продовження КЕП.
Шановні клієнти, зараз у нас два робочі номери: +38 (094) 777-01-67 (Інтертелеком) для дзвінків із мобільних телефонів та +38 (048) 777-01-67 для дзвінків із міських телефонів.
18.11 Ми працюємо у віддаленому режимі, стежте за новинами.
Новини Скільки необхідно подати Розрахунків з типом «Уточнюючий», якщо у Додатку 1 до Розрахунку одночасно уточнюються реквізити та суми нарахованого ЄСВ стосовно застрахованих осіб?

Скільки необхідно подати Розрахунків з типом «Уточнюючий», якщо у Додатку 1 до Розрахунку одночасно уточнюються реквізити та суми нарахованого ЄСВ стосовно застрахованих осіб?

14.07.2021

Якщо платнику ЄСВ поза межами звітного (податкового) періоду необхідно одночасно уточнити інформацію щодо реквізитів та сум нарахованого ЄСВ по застрахованих осіб у додатку 1 «Відомості про нарахування заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) застрахованим особам» до Розрахунку, поданого з типом «Звітний» або «Звітний новий», необхідно подавати два окремих Розрахунки з типом «Уточнюючий».

Спочатку у Розрахунку з типом «Уточнюючий» платником ЄСВ проводиться коригування реквізитів, які уточнюються на підставі інформації з попередньо поданого Розрахунку з типом «Звітний» або «Звітний новий». Для заміни одного помилкового рядка іншим потрібно виключити помилкову інформацію та ввести правильну інформацію, тобто повністю заповнити два рядки, один з яких виключає попередньо внесену інформацію, а другий вносить правильну інформацію. У такому разі в першому рядку відповідної графи указується «1» – рядок на виключення, а в другому – «0» – рядок на введення.

Потім формується Розрахунок з типом «Уточнюючий» для коригування показників ЄСВ з використанням типів нарахувань 2 та 3. Якщо самостійно виявили, що в минулих звітних періодах нарахували працівнику дохід, але помилково його:не включили до бази нарахування ЄСВ (занизили базу), то при виправленні допущеної помилки зображаємо його з КТН «2». Якщо включили до бази нарахування ЄСВ дохід, хоча він не повинен був туди потрапити (завищили базу), то суму ЄСВ, на яку зменшуєте нарахування, зазначаємо з КТН «3».

Останні новини

Зникла електроенергія і разом з нею інтернет. Як працювати бізнесу в таких форс-мажорних обставинах без...
01.12.2022
За мирного часу на період відсутності зв’язку між програмним РРО та фіскальним сервером контролюючого...
01.12.2022
Час від часу податківці акцентують увагу на необхідності застосування РРО/ПРРО у разі інтернет –...
30.11.2022
З 1 січня 2023 р. запрацює Закон України від 03.11.2022 р. №2710-IX  «Про Державний бюджет України на 2023 рік». Саме п. 3...
30.11.2022
Дізнавайтеся про акції та знижки першими!
Не пропустіть вигідні акції та спеціальні пропозиції, підпишіться на нашу розсилку.