Для дзвінків з мобільних телефонів:
+38 (094) 777-01-67
Для дзвінків з міських телефонів:
+38 (048) 777-01-67
Не для дзвінків
Відділ продажів і продовження:
+380 63 204 53 20
Технічна підтримка:
+380 97 095 11 08
Главная Новини ПРРО – актуальні робочі питання

ПРРО – актуальні робочі питання

14.02.2023

Чи можна один ПРРО використовувати на різних пристроях одночасно?

Так. Програмне забезпечення може бути одночасно встановлено на будь-яку кількість пристроїв (ЗІР, підкатегорії 109.24 «ЗІР»). Але використовувати один ПРРО одночасно можна тільки на одному пристрої і тільки одним касиром.

У разі використання декількох ПРРО, необхідно мати відповідну кількість зареєстрованих касирів, щодо яких було подано повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа.

У випадку, якщо програмне забезпечення ПРРО одночасно встановлено на два окремі пристрої для яких зареєстровано одного касира та при здійсненні входу ПРРО відмовляє у вході і повідомляє про відкриту зміну на іншому ПРРО, то касиру необхідно закрити робочу зміну на одному пристрої та відкрити робочу зміну на іншому.

Чи може найманий працівник проводити розрахунки на ПРРО використовуючи сертифікат електронного підпису ФОПа?

ФОП може проводити розрахункові операції на ПРРО самостійно або визначати уповноважених осіб (касирів).

Особа може здійснювати розрахункові операції на ПРРО з використанням електронного підпису такої особи/електронної печатки суб’єкта господарювання, на якого зареєстровано ПРРО, після внесення даних про сертифікати до Реєстру програмних РРО за умови дійсності відповідного сертифіката відкритого ключа. Отже розрахункові операції на ПРРО можуть проводити лише особи, сертифікати електронних підписів та/або печаток яких внесені до Реєстру щодо такого ПРРО (19.01.2023р. ГУ ДПС в Одеській області).

ПРРО переведено в офлайн: що зі закриттям зміни?

Якщо при використанні програмного забезпечення «ПРРО ДПС» відбулось відключення електроенергії, то у щоденному фіскальному звітному чеку (Z – звіті), сформованому ПРРО на наступний робочий день або через інший період у кілька днів, буде відображено загальну суму розрахунків за відповідний проміжок часу відключення електроенергії з моменту відкриття робочої зміни, до фактичного її закриття.

Якщо ПРРО у процесі використання був переведений у режим офлайн, то суб’єкту господарювання (користувачу) забороняється виконувати закриття робочої зміни на інших пристроях. («ЗІР», категорія 109.20).

За яких умов ПРРО реєстрація автоматично скасовується?

Скасування реєстрації ПРРО може здійснюватися автоматично фіскальним сервером ДПС. Це передбачено наказом МФУ від 07.07.2020р. № 317.  Автоматичне скасування ПРРО може відбутися у випадку:

  • припинення ФОП чи юридичної особи за даними  ЄДР;
  • господарська одиниця, де використовується ПРРО, згідно з повідомленням № 20-ОПП закрита або не експлуатується;
  • в контролюючому органі наявне судове рішення про ліквідацію суб’єкта господарювання у зв’язку з банкрутством; наявні дані стосовно ФОП про його смерть, недієздатність; суб’єкта господарювання знято з обліку в контролюючих органах.

Останні новини

На ринку України зараз представлено багато різних пристроїв 3 в 1 на базі Android, але одним з найпоширеніших є...
20.02.2024
Мобільні POS-термінали 3 в 1 — це сучасні пристрої, які дозволяють приймати безготівкові платежі, реєструвати...
20.02.2024
📣 Шановні клієнти, будьте обачні, адже сьогодні помічено масову розсилку електронних листів, в яких...
14.02.2024
Шановні клієнти, повідомляємо вам, що з 12.02.2024 розробник ПЗ M.E.Doc, ЕЦП, CloudKey, Сота підвищує тарифи! Будь ласка,...
08.02.2024
Дізнавайтеся про акції та знижки першими!
Не пропустіть вигідні акції та спеціальні пропозиції, підпишіться на нашу розсилку.