Шановні клієнти, звертаємо вашу увагу, що ми працюємо у віддаленому режимі.
Шановні клієнти! Ви можете замовляти вже оплачені ліцензії M.E.Doc, а також автоматичне продовження КЕП.
Шановні клієнти, зараз у нас два робочі номери: +38 (094) 777-01-67 (Інтертелеком) для дзвінків із мобільних телефонів та +38 (048) 777-01-67 для дзвінків із міських телефонів.
18.11 Ми працюємо у віддаленому режимі, стежте за новинами.
Новини Перейменування вулиці – на що це впливає?

Перейменування вулиці – на що це впливає?

12.07.2022

Перейменування назв вулиць завжди породжує питання щодо перереєстрації інформації про суб’єктів господарювання.

Чи потрібно змінювати місце реєстрації?

Само по собі перейменування назви вулиці не призводить до зміни місця проживання. Перереєстрацію місця проживання фізична особи можна здійснити під час обміну паспорта чи зміни прізвища, в інших випадках,  коли виникає безпосередня потреба. Чітких термінів законодавством не визначено.

Чи обов’язково вносити зміни до документів на нерухомість?

Діючим  законодавством не передбачена необхідність внесення змін до документа про право власності на нерухоме майно, зокрема свідоцтва про право власності, свідоцтва про право на спадщину, договору купівлі-продажу, дарування тощо у зв’язку із зміною назви вулиці, на якій така нерухомість розташована. Таким чином, зміна інформації проводиться за потреби.

Чи потрібно змінювати відомості про місцезнаходження ФОП?

Перейменування вулиці вплине на реєстраційні дії ФОП. Аде мова іде ро держреєстрацію суб’єкта господарювання. Разом з цим законодавство не встановлює граничних термінів для проведення зміни відомостей щодо місцезнаходження, а отже, ФОП сам може вирішувати, коли необхідно провести реєстрацію змін.

Як бути із  відомостями про місцезнаходження юридичної особи?

З юридичними особами ситуація аналогічна до ФОП. Перейменування вулиці місцезнаходження підприємства є зміною місцезнаходження юридичної особи, що передбачає необхідність внесення відповідних змін в установчі документи.  Отже все починається із зборів засновників ,оформлення протоколу. Підприємство самостійно визначає терміни внесення відповідних змін до ЄДР.

Останні новини

Дотримання граничного обсягу доходу протягом року є ключовою умовою перебування ФОП на єдиному...
08.12.2022
Відповідно до норм Закону України від  03.11.2022р.  № 2719-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та...
07.12.2022
З 19.07.2022 року відповідно до змін до ч.3  ст. 119 КЗпП, внесених Законом  № 2352 за працівниками-призовниками або...
06.12.2022
З 1 грудня 2022 року за ст.7 Закону України від 02.12.2021 р. № 1928-IX «Про Державний бюджет України на 2022 рік» ...
05.12.2022
Дізнавайтеся про акції та знижки першими!
Не пропустіть вигідні акції та спеціальні пропозиції, підпишіться на нашу розсилку.