Шановні клієнти, звертаємо вашу увагу, що ми працюємо у віддаленому режимі.
Шановні клієнти! Ви можете замовляти вже оплачені ліцензії M.E.Doc, а також автоматичне продовження КЕП.
Новини Особа не ідентифікується в Реєстрі застрахованих осіб» - як виправити помилку?

Особа не ідентифікується в Реєстрі застрахованих осіб» – як виправити помилку?

01.10.2021

В період тестового використання Е-реєстру лікарняних виявляються типові помилки щодо застрахованої особи, які унеможливлюють реєстрацію лікарняних в Реєстрі. Одна з них – особа не ідентифікується в Реєстрі застрахованих осіб. В такій ситуації настання страхового випадку фактично не призведе до формування е-лікарняного.

Причини можуть бути різні –  невідповідність паспортних даних в Реєстрі застрахованих осіб та електронному кабінеті пацієнта. Як правило, це наслідок несвоєчасної актуалізації даних про застраховану особу (зміна паспорту, прізвища тощо). Можливо – це наслідки  помилки у звітності страхувальника (роботодавця). Але у будь-якому випадку виправити таку прикру помилку може лише сама застрахована особа за допомогою Анкети для зміни даних в Реєстрі застрахованих осіб.

Отже, інформація про персональні дані застрахованої особи завжди повинна бути актуальною та ідентичною в реєстрах ПФУ і в системі охорони здоров’я.

Як виправити ситуацію? Звісно через актуалізацію особистих даних застрахованої особи. Як це можна зробити?

Існує два способи:

  • Подати до Сервісного центру ПФУ Анкету застрахованої особи та документи, що ідентифікують особу.
  • Надати аналогічну Анкету засобами вебпорталу ПФУ.

Для цього необхідно увійти до особистого кабінету на порталі Фонду за допомогою кваліфікованого цифрового підпису. В розділі «Комунікації з ПФУ» обрати «Анкета для зміни даних в Реєстрі застрахованих осіб», заповнити всі поля електронного бланка анкети та додати сканкопії паспорта.

Перевірити вкрай важливу для всіх працюючих застрахованих осіб інформацію, що відображена в обліковій картці Реєстру застрахованих осіб, можна в особистому кабінеті на вебпорталі  ПФУ.

Останні новини

Новий п. 9-20 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону про ЄСВ дає можливість  роботодавцям –...
20.05.2022
Резиденти Дія Сіті мають особливий порядок нарахування ЄСВ (ч. 14-1 ст. 8 Закону про ЄСВ). Так, на суму...
18.05.2022
Резиденти Дія Сіті мають особливий порядок нарахування ЄСВ (ч. 14-1 ст. 8 Закону про ЄСВ). Так, на суму...
16.05.2022
Громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років можуть виїхати за кордон: Визнані встановленим...
05.05.2022
Дізнавайтеся про акції та знижки першими!
Не пропустіть вигідні акції та спеціальні пропозиції, підпишіться на нашу розсилку.