Шановні клієнти, звертаємо вашу увагу, що ми працюємо у віддаленому режимі.
Шановні клієнти! Ви можете замовляти вже оплачені ліцензії M.E.Doc, а також автоматичне продовження КЕП.
Шановні клієнти, зараз у нас два робочі номери: +38 (094) 777-01-67 (Інтертелеком) для дзвінків із мобільних телефонів та +38 (048) 777-01-67 для дзвінків із міських телефонів.
18.11 Ми працюємо у віддаленому режимі, стежте за новинами.
Новини Оплата за допомогою технології Masterpass: чи застосовувати РРО?

Оплата за допомогою технології Masterpass: чи застосовувати РРО?

11.02.2022

Чи потрібен РРО при розрахунках за допомогою технології Masterpass, яка вбудована в мобільний додаток надавача послуг за умови залучення для здійснення платежу фінансової компанії ТОВ «ФК «Контрактний дім» (платіжного сервісу EasyPay)?

Masterpass – електронний платіжний сервіс, що дозволяє робити покупки швидше, зберігаючи всі платіжні дані та адресу доставки в одному безпечному місці.

Якщо оплата проводиться дистанційно за допомогою платіжної картки або за використанням електронного гаманця, створеного за допомогою технології Masterpass, який є в свою чергу замінником платіжної катки, то кошти на рахунок суб’єкта господарювання будуть надходити від еквайра, а не від держателя платіжної картки.

Застосування РРО залежить від виду покупки. Якщо суб’єкт господарювання надає послуги (без реалізації товарів, виконання робіт) та за умови розрахунків за надані послуги виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів, тоді РРО буде не є обов’язкове (п.14 ст.9 Закону про РРО). А от при прийнятті оплати за товари, роботи за допомогою технології Masterpass РРО/ПРРО обов’язково.

Необхідно впровадити програмний РРО? Залишайте заявку на консультацію

Останні новини

Якщо така відпустка збігається з виходом у відпустку по вагітності та пологах, допомога по вагітності та...
18.01.2023
З 5 січня 2023 року діє постановою КМУ від 30.12.2022 р. № 1487 «Про затвердження Порядку організації та ведення...
17.01.2023
Продовження дію карантину через COVID-19 Уряд продовжив дію карантину через COVID-19 до 30 квітня 2023 року (Постанова...
13.01.2023
З 1 січня 2023 року діє оновлений порядок обчислення середнього заробітку для оплати лікарняних (Постанова КМУ...
12.01.2023
Дізнавайтеся про акції та знижки першими!
Не пропустіть вигідні акції та спеціальні пропозиції, підпишіться на нашу розсилку.