Для дзвінків з мобільних телефонів:
+38 (094) 777-01-67
Для дзвінків з міських телефонів:
+38 (048) 777-01-67
Не для дзвінків
Відділ продажів і продовження:
+380 63 204 53 20
Технічна підтримка:
+380 97 095 11 08
Главная Новини Міфи про ПРРО. Доопрацювання ("перепрошивка") РРО та ПРРО

Міфи про ПРРО. Доопрацювання (“перепрошивка”) РРО та ПРРО

07.12.2021

Якщо ви використовуєте РРО у своїй діяльності, то вам відомо, що з 1 серпня всі версії мають забезпечити можливість зазначення у фіскальних касових чеках низки нових реквізитів, а з 1 жовтня ще й цифрового значення штрих-коду марки акцизного податку. А для того, щоб у фіскальному касовому чеку на товари, послуги, який видається РРО з’явилися нові реквізити, необхідно щоб ЦЗГ провів перепрошивку.

Пропонуємо порівняти протокол дій в описаній ситуації залежно від того, використовуєте ви РРО чи ПРРО. Дивіться у таблиці.

РРО ПРРО
Користувач РРО повинен звернутися до ЦСО, з яким у нього укладений договір, з проханням здійснити оновлення програмного забезпечення РРО. Зміни та доопрацювання у функціоналі ПРРО користувач отримує з оновленнями, які надає розробник ПРРО.
Доопрацювання РРО призводить до зміни версії внутрішнього програмного забезпечення, код якого зазначається в реєстраційному посвідченні. Тому РРО і КОРО необхідно перереєструвати (п. 2 гл. 3 розд. II Порядку, затвердженого наказом № 547, зі змінами відповідно до наказу від 26.07.2021 р. № 427, та п. 1 гл. 2 розд. II Порядку, затвердженого наказом № 547). ПРРО не потребує “перепрошивки” та, відповідно, перереєстрації у зв’язку з оновленням та доопрацюванням функціоналу.
Для перереєстрації після отримання “перепрошитого” РРО від ЦСО до ДПС необхідно подати із зазначенням причини перереєстрації:

  • заяву за формою № 1-РРО (додаток 1 до Порядку № 547, зі змінами відповідно до наказу № 427) з позначкою «Перереєстрація» та видане раніше реєстраційне посвідчення;
  • заяву за формою № 1-КОРО (додаток 3 до Порядку № 547, зі змінами відповідно до наказу № 317) з позначкою «Перереєстрація».

Документи слід подати протягом 5 робочих днів, що настають за днем виникнення підстав для перереєстрації РРО і КОРО.

Після отримання реєстраційної заяви контролюючий орган протягом двох робочих днів проводить перереєстрацію РРО та видає нове реєстраційне посвідчення замість попереднього.

До ДПС ніякі документи подавати не потрібно.

Ви маєте обов’язково відстежувати зміни в законодавстві та підзаконних актах щодо РРО, якщо використовуєте його у своїй діяльності.

Іншого способу не існує! Зобов’язані внести додаткові реквізити до фіскального чека – маєте змінити внутрішнє програмне забезпечення. А для цього слід відвезти свій РРО до ЦСО на “перепрошивку”, а потім ще перереєструвати його, отримати нове реєстраційне посвідчення в ДПС. А що буде з Вашим бізнесом у цей час?

Ви маєте використовувати резервний РРО, який, до речі, потім теж треба “перепрошити” або не здійснювати розрахункові операції взагалі.

З ПРРО все набагато простіше і легше!

Бо відстежуванням змін і оновленням програми тепер займаються розробники. Вам залишається лише завантажити оновлення. Більше вільного часу та ніяких перереєстрацій!

Останні новини

ПРРО Cashalot постійно вдосконалюється і стає ще більш мультифункціональним. 🤗 І зараз ми презентуємо нову...
04.09.2024
З 1 серпня по 31 жовтня усі нові користувачі програмної каси Cashalot мають можливість безплатно отримати доступ...
02.08.2024
Хочемо представити вам новий модуль «Створення податкових  накладних на основі чеків», що з’явився в...
12.05.2024
Хороші новини — Cashalot розширює можливості мобільного застосунку ПРРО Завдяки новій інтеграції ПРРО Cashalot із...
29.04.2024
Дізнавайтеся про акції та знижки першими!
Не пропустіть вигідні акції та спеціальні пропозиції, підпишіться на нашу розсилку.