Шановні клієнти, звертаємо вашу увагу, що ми працюємо у віддаленому режимі.
Шановні клієнти! Ви можете замовляти вже оплачені ліцензії M.E.Doc, а також автоматичне продовження КЕП.
Новини Куди сплачувати ПДФО: відповіді на поширені питання

Куди сплачувати ПДФО: відповіді на поширені питання

22.11.2021

1. Куди сплачується ПДФО, якщо працівник працює  вдома?

Якщо підприємство не має в інших регіонах відокремлених підрозділів, власного чи орендованого майна, ПДФО із заробітної плати найманих працівників, які здійснюють трудові обов’язки за місцем свого проживання і мають роз’їзний (пересувний) характер праці, сплачується таким підприємством до місцевого бюджету за його місцезнаходженням незалежно від місця проживання таких працівників (ІПК ДФС від 24.04.2019р. №1771/10/26-15-13-06-12-ІПК).

2. Куди сплачувати ПДФО  у разі зміни суб’єктом господарювання протягом бюджетного року місцезнаходження, пов’язаного зі зміною адміністративного району?

У разі зміни місцезнаходження, пов’язаного зі зміною адміністративного району, суб’єкт господарювання до закінчення поточного бюджетного року сплачує ПДФО за попереднім місцезнаходженням. При цьому звітність – Розрахунок подається за основним місцем обліку, тобто до контролюючого органу за новим місцезнаходженням ДПС. 21.05.2021

3. До якого бюджету повинен сплачувати ПДФО суб’єкт господарювання, який не має відокремлених структурних підрозділів, а має власні або орендовані приміщення (будівлі) в різних регіонах України або/та районах міста, де працюють його наймані працівники?

ПДФО підлягає сплаті до відповідного місцевого бюджету за місцезнаходженням (розташуванням) власних або орендованих приміщень (будівель) в різних регіонах України, в яких працюють наймані працівники такого суб’єкта господарювання, попри відсутність у такого суб’єкта господарювання відокремлених структурних підрозділів («ЗІР», категорія 103.07).

Останні новини

Новий п. 9-20 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону про ЄСВ дає можливість  роботодавцям –...
20.05.2022
Резиденти Дія Сіті мають особливий порядок нарахування ЄСВ (ч. 14-1 ст. 8 Закону про ЄСВ). Так, на суму...
18.05.2022
Резиденти Дія Сіті мають особливий порядок нарахування ЄСВ (ч. 14-1 ст. 8 Закону про ЄСВ). Так, на суму...
16.05.2022
Громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років можуть виїхати за кордон: Визнані встановленим...
05.05.2022
Дізнавайтеся про акції та знижки першими!
Не пропустіть вигідні акції та спеціальні пропозиції, підпишіться на нашу розсилку.