Новини Концепція ділової етики стара - результати нові

Концепція ділової етики стара – результати нові

25.05.2020

Якими навичками треба володіти перш за все сьогодні?

 1. Знати, як представитись. Ви повинні бути в змозі представити себе та робити це впевнено. Готуйтесь до кожної зустрічі, дізнавайтеся якомога більше про людей, з якими плануєте зустрітися. Важливо знати протокол зустрічі, переговорів та інших бізнес-заходів.
 2. Знати, як правильно одягатися.
  Бути доречно одягненим і доглянутим. Ваш зовнішній вигляд говорить про ваш характер, і люди будуть судити про вас по одягу, так що подумайте про образ, який хочете продемонструвати.
 3. Знати, як говорити.
  У наші дні молоді фахівці віддають перевагу більш невимушеній манері спілкування, можливо завдяки соціальним мережам. Проте, розуміння, як спілкуватися чітко і ефективно, позитивно вплине на кар’єру.
 4. Вміти писати.
  Ділова мова не така проста, як здається. Щоб бути професіоналом, важливо використовувати правильне написання, граматику і пунктуацію.
 5. Знати, як себе вести в різних ситуаціях і відповідати їм.
  Важливо розуміти, що і коли писати в соціальних мережах, не відволікатися на телефон під час переговорів і інші речі. Просто пам’ятайте, що під час будь-якої комунікації ви справляєте враження. А вже яке – вирішувати вам самим!

Правила ділового етикету в різних галузях можуть трохи різнитися, ступінь консервативності може варіювати, але люди завжди будуть пам’ятати тих, у кого хороші манери

Підписуйтесь на Наталю https://www.facebook.com/nserebryan та читайте найактуальніші статті в сфері комунікації та власної ефективності.

Дізнавайтеся про акції та знижки першими!
Не пропустіть вигідні акції та спеціальні пропозиції, підпишіться на нашу розсилку.