Шановні клієнти, звертаємо вашу увагу, що ми працюємо у віддаленому режимі.
Шановні клієнти! Ви можете замовляти вже оплачені ліцензії M.E.Doc, а також автоматичне продовження КЕП.
Шановні клієнти, зараз у нас два робочі номери: +38 (094) 777-01-67 (Інтертелеком) для дзвінків із мобільних телефонів та +38 (048) 777-01-67 для дзвінків із міських телефонів.
18.11 Ми працюємо у віддаленому режимі, стежте за новинами.
Новини ФОП змінив місце проживання – що з РРО?

ФОП змінив місце проживання – що з РРО?

13.12.2022

Згідно з п. 45.1 ст. 45 ПКУ податковою адресою платника податків – фізичної особи визнається місце його проживання, за яким він береться на облік як платник податків в контролюючому органі. А отже, змінюючи місце проживання у ФОПа виникають питання зміни місця обліку, звітування, сплати податків та обліку РРО/ПРРО.  Звісно, ФОП має почати зміни із держреєстратора.

У разі зміни місця проживання ФОП, унаслідок чого змінюється контролюючий орган, у якому він перебуває за новим основним місцем обліку, перереєстрація РРО та КОРО (у разі застосування) в новій податковій  здійснюється автоматично засобами інформаційної системи протягом 2 робочих днів. після переведення.

Реєстраційне посвідчення, видане ФОП за попереднім місцем обліку, залишається чинним до моменту виникнення змін у даних щодо суб’єкта господарювання, які зазначаються в реєстраційному посвідченні.

Якщо змінилась і  адреса господарської одиниці, тобто де ФОП проводить свою діяльність, приміром кафе, магазин, треба подати реєстраційну заяву з позначкою “Перереєстрація”, реєстраційне посвідчення, а також правовстановлюючі документи на господарську одиницю та договір з ЦСО про ремонт РРО (п. 1 гл. 3 р. ІІ Наказу Мінфіну №547). Строки для цих дій не встановлені. Але доцільно це зробити до моменту використання РРО в новій господарській одиниці. Перед проведенням перереєстрації РРО обов’язково  подається форма 20-ОПП  із змінами щодо  місця проведення підприємницької діяльності. Без цього не проведуть перереєстрацію РРО.

Останні новини

Шановні користувачі! 22 травня 2023 з 23:00 відбудуться планові регламентні роботи на сайті ПРРО Cashalot. Сайт та...
22.05.2023
Покупець відмовився в товару, двічі оплатив товар – типова ситуація. Потрібно повернути кошти. Повертаємо в...
22.05.2023
Постанова КМУ від 06.12.2022р. №1364 «Деякі питання формування переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові...
19.05.2023
Відповідно до законодавства, страхуванню у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності підлягають особи,...
18.05.2023
Дізнавайтеся про акції та знижки першими!
Не пропустіть вигідні акції та спеціальні пропозиції, підпишіться на нашу розсилку.