Для дзвінків з мобільних телефонів:
+38 (094) 777-01-67
Для дзвінків з міських телефонів:
+38 (048) 777-01-67
Не для дзвінків
Відділ продажів і продовження:
+380 63 204 53 20
Технічна підтримка:
+380 97 095 11 08
Главная Новини ФОП-комісіонер, агент чи експедитор: чи потрібно застосовувати ПРРО/РРО?

ФОП-комісіонер, агент чи експедитор: чи потрібно застосовувати ПРРО/РРО?

15.09.2023

ФОП –  платники єдиного податку, які надають послуги за договорами доручення, комісії, транспортного експедирування та агентськими договорами незалежно від обсягу доходу зобов’язані при провадженні своєї господарської діяльності застосовувати РРО/ПРРО. При цьому вони в обов’язковому порядку видають розрахунковий документ встановленої форми на повну суму проведеної операції. Інакше повинні перейти на використання виключно безготівкових розрахунків (ЗІР, категорія 109.02 – https://zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques&id=38308).

У разі надання послуг, виконання робіт за договорами доручення, комісії, транспортного експедирування або за агентськими договорами доходом є сума отриманої винагороди повіреного (агента) (п. 292.4 ст. 292 ПКУ).

Відповідно,  через РРО/ПРРО проводять усю суму коштів, отриману за такими договорами. Тобто, як суму вартості товарів (робіт, послуг), так і суму отриманої винагороди повіреного (агента).

Останні новини

На ринку України зараз представлено багато різних пристроїв 3 в 1 на базі Android, але одним з найпоширеніших є...
20.02.2024
Мобільні POS-термінали 3 в 1 — це сучасні пристрої, які дозволяють приймати безготівкові платежі, реєструвати...
20.02.2024
📣 Шановні клієнти, будьте обачні, адже сьогодні помічено масову розсилку електронних листів, в яких...
14.02.2024
Шановні клієнти, повідомляємо вам, що з 12.02.2024 розробник ПЗ M.E.Doc, ЕЦП, CloudKey, Сота підвищує тарифи! Будь ласка,...
08.02.2024
Дізнавайтеся про акції та знижки першими!
Не пропустіть вигідні акції та спеціальні пропозиції, підпишіться на нашу розсилку.