Шановні клієнти, звертаємо вашу увагу, що ми працюємо у віддаленому режимі.
Шановні клієнти! Ви можете замовляти вже оплачені ліцензії M.E.Doc, а також автоматичне продовження КЕП.
Новини «Дешевий» продаж товару, звільненого від ПДВ – чи донараховувати базу оподаткуання?

«Дешевий» продаж товару, звільненого від ПДВ – чи донараховувати базу оподаткуання?

09.02.2022

База оподаткування операцій з постачання товарів/послуг не може бути нижче ціни придбання таких товарів/послуг. Отже, в загальному випадку, у разі продажу товару нижче ціни його придбання, платник зобов’язаний донарахувати податкові зобов’язання. При цьому необхідно скласти дві податкові накладні: на суму фактичної операції по реалізації та на суму перевищення.

А от у разі продажу товару, звільненого від оподаткування ПДВ, за ціною, яка нижча за ціну його придбання, на суму перевищення ціни придбання над ціною постачання такого  товару додаткового нарахування податкових зобов’язань не потрібно. Про це роз’яснили податківці

Останні новини

Новий п. 9-20 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону про ЄСВ дає можливість  роботодавцям –...
20.05.2022
Резиденти Дія Сіті мають особливий порядок нарахування ЄСВ (ч. 14-1 ст. 8 Закону про ЄСВ). Так, на суму...
18.05.2022
Резиденти Дія Сіті мають особливий порядок нарахування ЄСВ (ч. 14-1 ст. 8 Закону про ЄСВ). Так, на суму...
16.05.2022
Громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років можуть виїхати за кордон: Визнані встановленим...
05.05.2022
Дізнавайтеся про акції та знижки першими!
Не пропустіть вигідні акції та спеціальні пропозиції, підпишіться на нашу розсилку.