Шановні клієнти, звертаємо вашу увагу, що ми працюємо у віддаленому режимі.
Шановні клієнти! Ви можете замовляти вже оплачені ліцензії M.E.Doc, а також автоматичне продовження КЕП.
Шановні клієнти, зараз у нас два робочі номери: +38 (094) 777-01-67 (Інтертелеком) для дзвінків із мобільних телефонів та +38 (048) 777-01-67 для дзвінків із міських телефонів.
18.11 Ми працюємо у віддаленому режимі, стежте за новинами.
Новини Чи є доходом фінансова допомога, отримана платником єдиного податку під час перебування на загальній системі оподаткування?

Чи є доходом фінансова допомога, отримана платником єдиного податку під час перебування на загальній системі оподаткування?

29.09.2021

Питання  поширене. Час від часу податківці  надають на це питання  протилежні відповіді. В ПКУ дання перехідна норма не прописана. Остання позиція ДПС датована 15.09.2021.

ПКУ не передбачено коригування платниками податку на прибуток фінансового результату до оподаткування на суму поворотної фінансової допомоги.

До складу доходу платників єдиного податку третьої групи, не включаються, зокрема суми фінансової допомоги, наданої на поворотній основі, отриманої та поверненої протягом 12 календарних місяців з дня її отримання (пп. 3 п. 292.11 ст. 292 ПКУ). Акцент – поворотна фінансова допомога отримана та не повернута саме платником єдиного податку.

Таким чином податківці дійшли висновку, що юридична особа, яка отримала поворотну фінансову допомогу в період перебування на загальній системі оподаткування, у разі переходу на спрощену систему оподаткування не включає такі кошти до доходу платника єдиного податку.

Останні новини

Якщо така відпустка збігається з виходом у відпустку по вагітності та пологах, допомога по вагітності та...
18.01.2023
З 5 січня 2023 року діє постановою КМУ від 30.12.2022 р. № 1487 «Про затвердження Порядку організації та ведення...
17.01.2023
Продовження дію карантину через COVID-19 Уряд продовжив дію карантину через COVID-19 до 30 квітня 2023 року (Постанова...
13.01.2023
З 1 січня 2023 року діє оновлений порядок обчислення середнього заробітку для оплати лікарняних (Постанова КМУ...
12.01.2023
Дізнавайтеся про акції та знижки першими!
Не пропустіть вигідні акції та спеціальні пропозиції, підпишіться на нашу розсилку.