Шановні клієнти, звертаємо вашу увагу, що ми працюємо у віддаленому режимі.
Шановні клієнти! Ви можете замовляти вже оплачені ліцензії M.E.Doc, а також автоматичне продовження КЕП.
Новини Чи є базою нарахування ЄСВ сума виплаченої винагороди за ЦПД, укладеним між підприємством та фізичною особою - іноземцем?

Чи є базою нарахування ЄСВ сума виплаченої винагороди за ЦПД, укладеним між підприємством та фізичною особою – іноземцем?

25.01.2022

Відповідно до Закону № 2464  страхувальниками є роботодавці та інші особи, які нараховують та виплачують дохід).

Застрахованою особою, згідно з п. 3 ч.1 ст. 1 Закону № 2464 є фізична ооба, яка відповідно до законодавства підлягає загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню і сплачує (сплачувала) та/або за яку сплачується чи сплачувався у встановленому законом порядку ЄСВ.

Базою нарахування ЄСВ є сума нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати  та сума винагороди  за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами (п. 1 ч.1 ст. 7 Закону № 2464).

Отже, Центральне міжрегіональне управління ДПС 10.01.2022р. роз’яснило, що сума винагороди, що нараховується (виплачується) підприємством застрахованій особі (фізичній особі – іноземцю), за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовим договором, є базою нарахування ЄСВ.

Останні новини

Новий п. 9-20 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону про ЄСВ дає можливість  роботодавцям –...
20.05.2022
Резиденти Дія Сіті мають особливий порядок нарахування ЄСВ (ч. 14-1 ст. 8 Закону про ЄСВ). Так, на суму...
18.05.2022
Резиденти Дія Сіті мають особливий порядок нарахування ЄСВ (ч. 14-1 ст. 8 Закону про ЄСВ). Так, на суму...
16.05.2022
Громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років можуть виїхати за кордон: Визнані встановленим...
05.05.2022
Дізнавайтеся про акції та знижки першими!
Не пропустіть вигідні акції та спеціальні пропозиції, підпишіться на нашу розсилку.