Шановні клієнти! Звертаємо вашу увагу, що сервери податкової працюють, однак можливі збої. Ми повідомимо, щойно податковою будуть усунені ці проблеми.
Новини Чи потрібно ФОП – платнику ЄП застосовувати РРО при виготовленні зубних протезів?

Чи потрібно ФОП – платнику ЄП застосовувати РРО при виготовленні зубних протезів?

08.05.2021

В ІПК ДПС від 18.03.2021 р. №1028/ІПК/99-00-07-05-01-06 податківці надали відповідь на звернення ФОП.  Згідно зі зверненням  ФОП – «єдинник» є зубним техніком, що приймає замовлення від стоматолога на його робочому місті та виготовляє на його замовлення по гіпсовій ситуаційній моделі мостоподібний протез чи коронку, які надає стоматологу. Чи потрібен РРО?

З 01.01.2021 року під обов’язкове РРО з 1 грн потрапили платних послуг у сфері охорони здоров’я.

Платні послуги у сфері охорони здоров’я, які можуть надавати ФОП, визначає КВЕД ДК 009:2010.

Цією класифікацією визначено розділ за кодом 86 «Охорона здоров’я»,  до якого відносять серед іншого стоматологічні послуги загального та спеціалізованого характеру, послуги ортодонтів.

В ІПК податківці акцентували увагу на новий п. 14 ст. 9 Закону про РРО. Дана норма  передбачає, що РРО не застосовуються при здійсненні розрахунків за послуги, у разі проведення таких розрахунків виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів. Отже, податківці зазначили, що при проведенні розрахунків за надані лікарю-стоматологу послуги з виготовлення на замовлення зубних коронок та мостоподібних протезів виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів, РРО не застосовується.

Чи варто користатись чужою ІПК? Звісно ні. Але  посилаючись на неї ФОП – «єдинник» може спробувати отримати собі аналогічну консультацію.

Останні новини

Уряд постановою “Про внесення змін до деяких актів КМУ” від 16.06.2021 р. №611 продовжив дію карантину в Україні...
18.06.2021
З 01.07.2021р. набирає чинності Закон України від 31.03.2020 № 552-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів...
16.06.2021
Повідомляємо, що 15.06.2021 відбудеться планова заміна ключів ЦСК. Це необхідно, оскільки відбудеться перехід на...
14.06.2021
Якщо в трудовій книжці відсутні записи про періоди роботи до 01.01.2004 року або є виправлення, або неточні...
08.06.2021
Дізнавайтеся про акції та знижки першими!
Не пропустіть вигідні акції та спеціальні пропозиції, підпишіться на нашу розсилку.