Шановні клієнти! Звертаємо вашу увагу, що сервери податкової працюють, однак можливі збої. Ми повідомимо, щойно податковою будуть усунені ці проблеми.
Новини Чи обов'язково у фіскальному чеку РРО/ПРРО зазначати код УКТ ЗЕД?

Чи обов’язково у фіскальному чеку РРО/ПРРО зазначати код УКТ ЗЕД?

03.07.2021

З 01.08.2020 року суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції, зобов’язані проводити їх через РРО/ПРРО з використанням режиму попереднього програмування найменування товарів чи послуг із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД для підакцизних товарів. Отже, код УКТ ЗЕД – обов’язковий реквізит фіскального касового чека для підакцизних товарів

До підакцизних товарів належать: спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво; тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну; пальне; автомобілі легкові, кузови до них, причепи та напівпричепи, мотоцикли, транспортні засоби, призначені для перевезення 10 осіб і більше, транспортні засоби для перевезення вантажів; електрична енергія (п. 215.1 ст. 215 ПКУ).

У разі проведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО без використання режиму попереднього програмування найменування кожного підакцизного товару із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД, ціни товару та обліку його кількості до суб’єктів господарювання, за рішенням контролюючих органів застосовуються фінансові санкції у розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (п. 7 ст. 17 Закону №265) та адміністративна відповідальність передбачена ст. 1551 КУпАП.

Останні новини

Особа працює одночасно на двох підприємствах: на першому – за основним місцем та на другому – за...
23.09.2021
Час від часу у більшості бухгалтерів виникало питання «Чи оподатковувати офісні «смаколики» ПДФО? Фахівці...
22.09.2021
04.09.2021р. набула чинності Постанова КМУ від 01.09.2021р. № 917, якою вчергове оновлено  Порядок № 100. Насамперед,...
21.09.2021
Дізнавайтеся про акції та знижки першими!
Не пропустіть вигідні акції та спеціальні пропозиції, підпишіться на нашу розсилку.