Для дзвінків з мобільних телефонів:
+38 (094) 777-01-67
Для дзвінків з міських телефонів:
+38 (048) 777-01-67
Не для дзвінків
Відділ продажів і продовження:
+380 63 204 53 20
Технічна підтримка:
+380 97 095 11 08
Главная Новини Актуальні ПРРО – роз’яснення

Актуальні ПРРО – роз’яснення

10.02.2021

Як ФОПу зареєструвати РРО для торгівлі в Інтернеті з дому?

Припустимо, ФОП планує проводити підприємницьку діяльність за місцем свого проживання, а саме надати послуги з використанням Інтернету з дома. Порядок реєстрації ПРРО відбувається в порядку, затвердженому наказом МФУ від 23.06.2020 р. № 317. Але до реєстрації ПРРО ФОП має подати повідомлення за формою 20-ОПП, повідомивши про місце проживання як про об’єкт оподаткування, після чого на такий об’єкт може бути ПРРО. Про це зауважили в своєму роз’ясненні податківці ГУ ДПС у Дніпропетровській області.

Як перевірити чек по ПРРО, що працює в режимі офлайн?

ГУ ДПС у Хмельницькій області на своєму веб-сайті 01.02.2021 року роз’яснило, як перевірити чек, якщо ПРРО працює в режимі офлайн. У розрахунковому документі (чеку) в такій ситуації має обов’язково бути наявна позначка про проведення розрахункової операції в режимі офлайн.

Перевірити наявність цього чеку в базі даних ДПС можливо через Електронний кабінет після завершення роботи ПРРО в режимі офлайн та передачі чеків до фіскального сервера.

Інформація про фіскальні номери, що увійшли до діапазону для використання ПРРО, що працює у режимі офлайн, буде оприлюднена в Електронному кабінеті із зазначенням даних про фіскальний номер ПРРО та про суб’єкта господарювання, для ПРРО якого зарезервовано фіскальні номери.

Як скасувати помилково проведену через ПРРО суму розрахунку?

Виявили помилково проведену через ПРРО розрахункову операцію і треба повернути кошти? В нагоді буде консультація ГУДПС у Тернопільській області  на веб-сайті 27.01.2021 року.  Якщо за розрахунковою операцією ПРРО сформований розрахунковий документ із помилковою сумою, то така операція скасовується шляхом її «сторнування» із реєстрацією на фіскальному сервері, формуванням фіскального номера розрахункового документа на таку операцію та зазначенням фіскального номера розрахункового документа, що сторнується. Використати операцію «сторно» можна до моменту реєстрації наступного розрахункового документа за ПРРО.

Якщо сума коштів, виданих при поверненні товару чи рекомпенсації раніше оплаченої послуги, перевищує 100 грн,  матеріально відповідальна особа або особа, яка безпосередньо здійснює розрахунки, повинна скласти акт про видачу коштів. В акті зазначаються дані про помилкову суму та реквізити розрахункового документа. Акти передаються до бухгалтерії суб’єкта суб’єкта господарювання бухгалтерії, наприклад у ФОП,  зазначені акти слід зберігати у будь-який зручний та не заборонений чинним законодавством спосіб.

Останні новини

На ринку України зараз представлено багато різних пристроїв 3 в 1 на базі Android, але одним з найпоширеніших є...
20.02.2024
Мобільні POS-термінали 3 в 1 — це сучасні пристрої, які дозволяють приймати безготівкові платежі, реєструвати...
20.02.2024
📣 Шановні клієнти, будьте обачні, адже сьогодні помічено масову розсилку електронних листів, в яких...
14.02.2024
Шановні клієнти, повідомляємо вам, що з 12.02.2024 розробник ПЗ M.E.Doc, ЕЦП, CloudKey, Сота підвищує тарифи! Будь ласка,...
08.02.2024
Дізнавайтеся про акції та знижки першими!
Не пропустіть вигідні акції та спеціальні пропозиції, підпишіться на нашу розсилку.