Шановні клієнти, звертаємо вашу увагу, що ми працюємо у віддаленому режимі.
Шановні клієнти! Ви можете замовляти вже оплачені ліцензії M.E.Doc, а також автоматичне продовження КЕП.
Новини Актуальні лікарняні новини

Актуальні лікарняні новини

17.09.2021
  • Повний перехід на е – лікарняні відтерміновано до 1 жовтня 2021 року.
    Наказом від 28.08.2021 р. №1836  МОЗ внесені відповідні зміни до  своїх нормативних актів. Отже, вересень ще працюємо з двома форматами лікарняних: паперовими та електронними.
  • Лікарняні не можна відкривати дистанційно з 7 жовтня 2021 року.
    Наказом від 02.08.2021 р. №1609 МОЗ внесені зміни до  Порядку формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я (наказ МОЗ від 01.06.2021р. № 1066). Формування медичних висновків, навіть у період карантину,  буде здійснюватися тільки після особистого огляду хворого лікуючим лікарем, про що має бути зроблено відповідний запис у Реєстрі медичних записів, записів про направлення та рецептів в електронній системі охорони здоров’я з обґрунтуванням тимчасової непрацездатності.
  • Як з’ясувати роботодавцю, що е-лікарняний первинний чи продовжений?
    Роз’яснення з цього питання надано 30.08.2021р. ФСС

В е-лікарняних відмітка «первинний» або «продовження» відсутня. Аби з’ясувати, є е-лікарняний первинним чи продовженням, достатньо звернути увагу на унікальний номер страхового випадку. Кожен новий е-лікарняний у списку має унікальний номер і є первинним. Унікальний номер випадку непрацездатності для всіх е-лікарняних, сформованих в межах одного випадку, буде співпадати.

Кожен наступний створюється як продовження першого, шляхом додавання наступного порядкового номеру після знаку «-« до унікального номеру першого листка непрацездатності, та, в свою чергу, складають один страховий випадок. Наприклад, якщо е-лікарняний був відкритий з номером 1000055113-1 на певний період, а потім продовжений, до його номера додається «-2» і номер приймає значення 1000055113-2.

Останні новини

Новий п. 9-20 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону про ЄСВ дає можливість  роботодавцям –...
20.05.2022
Резиденти Дія Сіті мають особливий порядок нарахування ЄСВ (ч. 14-1 ст. 8 Закону про ЄСВ). Так, на суму...
18.05.2022
Резиденти Дія Сіті мають особливий порядок нарахування ЄСВ (ч. 14-1 ст. 8 Закону про ЄСВ). Так, на суму...
16.05.2022
Громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років можуть виїхати за кордон: Визнані встановленим...
05.05.2022
Дізнавайтеся про акції та знижки першими!
Не пропустіть вигідні акції та спеціальні пропозиції, підпишіться на нашу розсилку.